fb pixel 6 tipů, jak udělat vaši partnerku šťastnou – G.cz
Vyhledávání

6 tipů, jak udělat vaši partnerku šťastnou

Ve zdravém a fungujícím vztahu je potřeba, aby jeden druhého činil šťastným. Obšťastnit ženu ale bývá většinou oříšek.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 12.5.2018, 08:52

Ženy totiž nevědí, co vlastně chtějí. To se pak těžko dělá taková ženská šťastná, když neví, co vlastně chce. I přesto existuje několik univerzálních věcí, které udělají šťastnou většinu žen.

1. Umyjte si po sobě nádobí

Existují vědecké studie, které dokazují, že ženy nesnáší, když jejich partner nechá na stole nebo kuchyňské lince špinavé nádobí. Ony ho pak sice umyjí sami spolu s dalším nádobím, ale mají u toho děsně moc keců. Mají pocit, že jsou jenom vaše služky.

Není proto nasnadě, aby ženy odhalily, že jsou ve skutečnosti jenom služkami. Proto je třeba jednou za čas to nádobí po sobě umýt. Jen tak, aniž byste k tomu byli vyzváni. Ony jsou pak spokojené.

2. Naslouchejte jí

Ženy mají tendence nezavřít hubu. Prostě musí všechny ty své nezajímavé zážitky ze sebe dostat a protože v dosahu není žádná její kamarádka, která by přikyvovala a freneticky vykřikovala: „No neke. Fakt jo?“, tak je to na vás.

Ona se potřebuje vypovídat. Musí říct, že Vladěna z práce přibrala půl kila a je tlustá jak bečka. Prostě jenom poslouchejte a přikyvujte. Bude šťastná.

3. Mazlete se s ní

Zatímco veškeré sociální, erotické a emoční pohnutky u muže začínají na špičce jeho penisu a končí u jeho kořene, tak ženy jsou v tomto ohledu zasaženy celým svým tělem. Rády se objímají, rády se drží jen tak za ruku a rády se mazlí.

Až ji ohnete v předsíni o botník a uděláte se ji na záda, tak ji pak obejměte. Bude ráda.

4. Kupujte jí hezké věci

Ženy se rády obklopují drahými kravinami, které nepotřebují anebo jich mají už děsně moc. Kupte jí kabelku, boty nebo šperk a bude příst jako kotě. Akorát jí to tedy nekupujte sami, bo byste to koupili špatně. Musíte jít na nákup s ní, ona si vybere, co chce a vy to pak zaplatíte. Pro štěstí žen je třeba přinášet oběti. Velké oběti.

5. Slibujte

Slibem nezarmoutíš a v některých případech dokonce ženu potěšíš. Slibte ji, že se kvůli ní rozvedete, že si ji vezmete anebo, že o víkendu opravíte tu rozbitou poličku v kuchyni. Bude ráda, bude se usmívat a bude šťastná. To, že slib nikdy nesplníte, to je věc jiná. Ale pamatujte, že i nesplněný slib se dá vždycky vyžehlit parádní novou kabelkou.

6. Nechte ji se o vás starat

Ženy mají rády, když se o muže musí starat. Dává jim to pocit důležitosti. Nechte si od ní vařit, nechte si od ní prát, nechte si od ní žehlit. Můžete zkusit, jestli vás třeba nenakrmí nebo neuklidí váš byt. Důležité je se nepřeřeknout a když zrovna vaří, neoslovit ji: „Mami.“ Jinak by mělo být vše v pořádku a žena bude šťastná.

A tady zase máte šest tipů, jak udělat muže šťastným.

Podobné články

Doporučujeme

Další články