fb pixel 6 tipů, jak poznáte, že váš vztah je už u konce – G.cz
Vyhledávání

6 tipů, jak poznáte, že váš vztah je už u konce

Vztahy začínají, vztahy rovněž končí. Konec jakéhokoliv partnerského vztahu bývá mnohdy neutěšený a člověk si často není jistý, zda ten vztah ještě vůbec existuje.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 29.4.2016, 17:50

Jestliže máte pocit, že to ve vašem vztahu už moc neklape, ale zároveň nevíte, na čem jste, máme pro vás několik tipů, abyste si udělali jasno, jestli je váš vztah u konce.

1. Zabalený kufr přede dveřmi

To takhle přijdete z práce a přede dveřmi do vašeho bytu je zabalený kufr. Řeknete si, že to je divné, a pokoušíte se odemknout. Náhle zjistíte, že je vyměněný zámek a do bytu se nedostanete.

Při bližším ohledání kufru zjistíte, že je na něm připnutý vzkaz s nápisem: „Táhni šmejde. Je konec.“ Co to znamená? To znamená, že váš vztah právě skončil.

2. Facebook

Projíždíte si Facebook, když tu narazíte na aktualizaci profilu vaší partnerky, kde uvádí, že je ve vztahu s někým úplně jiným. Možná vás to překvapí, ale je to poměrně nezvratný důkaz konce vašeho vztahu. Jak je něco na Facebooku, tak je to pravda. Přes to vlak nejede.

3. Karel

Přijdete domů znaveni z práce. Na gauči v obýváku sedí nahatý muž. Představí se jako Karel, oznámí vám, že pígluje vaši partnerku už dva měsíce, pomůže vám sbalit, poplácá vás po zádech, řekne, že ho to mrzí, jak to celé dopadlo, a vyprovodí vás z bytu.

4. Přestane vařit

Jakmile vám vaše partnerka přestane vařit, znamená to, že jí na vás nezáleží a nechá vás klidně chcípnout hlady. Tady není co řešit. Vztah skončil.

To platí i pro případy, kdy vám přestane prát, žehlit a utírat prach z poliček.

5. Žádný sex

V případě, že vaši partnerku už tři měsíce v kuse bolí hlava, popřípadě tři měsíce v kuse menstruuje, zbystřete. Buď je rozbitá, a nebo (a to je pravděpodobnější) s vámi nechce spát.

Jsou dvě možnosti. Za prvé jste nechutný pobuda, kterému táhne z pusy a jste jí odporný. Nnebo má bokovku. Tyto dvě možnosti se vzájemně nevylučují.

Jestliže s vámi vaše partnerka odmítá spát, protože má tři měsíce v kuse menstruaci, vztah se blíží ke konci.

6. Řekne vám to

Možná přehlížíte náznaky záměrně, nebo jste prostě blbec, ale pokud vám řekne, že je konec, tak je opravdu šance, že vztah skončil.

A TADY se můžete podívat na 18 vět, které dokážou zkazit váš harmonický vztah.

Podobné články

Doporučujeme

Další články