6 tipů, jak poznáte, že vás vaše drahá podvádí – G.cz
Vyhledávání

6 tipů, jak poznáte, že vás vaše drahá podvádí

Máte takový blbý pocit, že jste paroháč, nemůžete se ho zbavit, ale nemáte pro to žádný důkaz?

Dominik Landsman
Dominik Landsman 24.9.2015, 18:42

Není potřeba na vaši ženu najímat soukromé očko a nechat ji sledovat. Vždyť přeci existuje několik indicií, jež vás dovedou k rozluštění oné tajenky.

Existuje celá řada článků, které pojednávají o mužské nevěře a jak to žena pozná a jak se k tomu postaví. My přicházíme s revolučním článkem výhradně pro muže. Muž totiž není schopen rozeznat jemné náznaky, a proto většinou nevěru své partnerky nepozná. My těmto mužům přinášíme takovou berličku k tomu, aby věděli, jak případnou nevěru detekovat.

1. Z práce se vrací pozdě večer rozcuchaná a se zaschlým spermatem na tváři

A pokud vám navíc ani neuvaří a jde si rovnou lehnout do postele, začíná to být už podezřelé. Sice to nedokazuje vůbec nic, ale mějte se na pozoru.

2. Řekne vám to

Pokud vám vaše žena řekne, že vás podvádí, je to jeden ze střípků do mozaiky, kterou si můžete poskládat a která vás dovede k podezření, že možná není něco v pořádku a někoho má. Jestliže vám to vaše žena opakuje pořád dokola a žádá vás o rozvod, kontaktujte své kamarády a situaci s nimi rozeberte. Oni mohou vnést do situace trochu toho jasnějšího světla. Jestliže vám tedy žena řekne, že vás podvádí, stojí to minimálně za zamyšlení.

3. Projeďte jí mobil

Ačkoliv odborníci na vztahy tvrdí, že máte ctít soukromí, kašlete na ně. Většina odborníků na vztahy jsou panicové, kteří o vztazích akorát hovoří a po nocích o nich tajně sní.

Hezky jí prolustrujte mail i telefon. Pokud najdete fotografii cizího nahého muže s textem: „Včera byl ten sex super. Už se těším na dnešek. Doufám, že ten tvůj debilní manžel nic netuší“, je to podezřelé. Samozřejmě, že není třeba dělat hned ukvapené závěry. Třeba ten nahý muž na fotce je její bratr. Nebo váš bratr. Každopádně je pravděpodobné, že to něčí bratr bude, takže žádnou paniku. Zvýšená obezřetnost ano, ale panika ne.

4. Odstěhuje se k cizímu muži

Jestliže si vaše žena sbalí věci a odejde bydlet k jinému muži, něco tu nehraje. V tomto případě máte nárok na to být podezřívavý. Možnost nevěry tu je.

5. Načapáte ji v posteli s cizím chlapem

Pokud přijdete domů a naleznete zde v posteli vaši nahatou ženu s cizím nahatým mužem, jak souloží, nemůže být pochyb o tom, že tady něco nehraje. Pokud to je navíc ten cizí nahatý muž, co jí posílal své fotky na mobil, začíná to celé dostávat jasné obrysy. Jakmile dvojice dosouloží, zeptejte se ženy na rovinu, jestli je s vámi spokojená a jestli někoho nemá.

6. Vaše žena vám porodí černouška

Vzhledem k tomu, že nejste černoch ani vy a ani vaše žena, je toto znepokojující. Samozřejmě není nasnadě dělat ukvapené závěry a nejprve si o tom s ženou promluvte. Jistě stojí za to si o tom promluvit i s tím cizím černochem, který se z nějakého důvodu rovněž účastnil porodu, přestříhával dítěti pupeční šňůru a pak dojatě vaši ženu políbil.

A TADY se můžete podívat, v jakých případech je nevěra v pořádku.

Podobné články

Doporučujeme

Další články