fb pixel 6 tipů, jak ohromit ženu, i když je venku zima a mráz – G.cz
Vyhledávání

6 tipů, jak ohromit ženu, i když je venku zima a mráz

Stávající mrazivé počasí alfasamcům příliš nepřeje. Přeci jenom se dělá na ženu dojem mnohem lépe za teplého počasí než v zimě.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 20.1.2017, 12:20

Nicméně i z toho mála, co se nabízí, se toho dá vytřískat celkem dost. Ku prospěchu věci. Tím je samozřejmě myšlena soulož.

1. Vyčůrejte do sněhu její jméno

Ženy jsou zatížené na romantická gesta. Vezměte ji někam na romantickou procházku. Takové zámky a přilehlé zámecké zahrady jsou pod sněhovou pokrývkou více než dojemné.

Něžně ji držte za ruku, oblbujte ji hlavu sladkými řečmi, a pak přijde finále. Vytáhněte z kalhot svůj nástroj a na sněhovou přikrývku láskyplně vymočte její jméno. To jí vyrazí dech a od té chvíle vám udělá, co vám na očích vidí.

Pokročilí romantici mohou ženě vymočit do sněhu i žádost o ruku.

2. Společná projížďka na bobech

Bobování je zimní alternativa machrování na motorce. Navíc při bobování žena nezjistí, že jste břídil, co žádnou motorku nemá, protože na ni nemá prachy.

Nejdříve nechte samičku pod kopcem a hrdinně sjíždějte chvíli kopec sami. Můžete u toho dělat i mužná gesta, abyste v samičce zažehli vášeň. Nepřeceňujte však své možnosti a nepokoušejte se sjíždět kopec na bobech ve stoje. Vážně se zranit při bobování z mírného kopečka, to vám u žen příliš plusových bodíků nezajistí.

Jakmile bude takzvaně ruka v rukávu a žena usoudí, že jste opravdu kvalitní bobař, odveďte samičku na vrchol kopce, a nyní můžete sjíždět na bobech ve dvou.

3. Sněhové laškování

Ženy mají rády macho muže. Muže, kteří si jsou vědomi své fyzické převahy a nebojí se ji dát najevo. Vylákejte ženu na louku plnou sněhu. Dejte jí nějaký lehký úkol, například, ať si olízne loket, a zatímco se žena na úkol soustředí, vy máte příležitost nepozorovaně ze sněhu uplácat kouli a posléze tuto sněhovou kouli ženě mrštit do obličeje.

Ženy taktéž rajcuje, když jim hodíte sníh za krk. To mají rády.

4. Ohromte ji smykem

Na namrzlé vozovce jde smykovat mnohem lépe než v létě. Tady máte ideální příležitost, jak ženu ohromit. Naložte ji do auta, rozjeďte se a po pár metrech zadupněte brzdu. Pokud se nezabijete, tak sex přichází do několika málo minut.

5. Nechte ji čekat na mrazu

Ženy milují, když je muž nechá čekat venku na mrazu. Je to pro ně totiž jasný důkaz toho, že dotyčný muž je alfasamec.

Pokud navíc jdete se ženou po ulici a ona si stěžuje, že jí zebou ruce, poplácejte ji rukou v teplé rukavici po zádech a poraďte, ať si fouká do dlaní. To ženě téměř okamžitě zahoří rodidla touhou.

6. Předveďte, že jste lepší lyžař než ona

Vezměte ženu lyžovat na hory i přesto, že to moc neumí. Nezapomínejte se jí smát pokaždé, když na vleku spadne. Jakmile se vydrápe nahoru, popřejte jí hodně štěstí a odjeďte bez ní dolů. Důležité je, dělat parádní obloučky a skákat na skokankách. Ubezpečte se, že vás při tom vidí, jinak to děláte zbytečně.

A když všechno z nějakého důvodu selže, můžete se ještě podívat a omrknout, kam byste ji v zimě mohli vzít.

Podobné články

Doporučujeme

Další články