fb pixel 6 tipů, jak ho udělat šťastným – G.cz
Vyhledávání

6 tipů, jak ho udělat šťastným

Přijde vám, že váš partner je v poslední době mrzutý, nic ho nebaví, odpovídá jedním slovem a ani do koitu už nedává tolik nadšení jako dřív?

Dominik Landsman
Dominik Landsman 28.11.2016, 07:04

Samozřejmě, že existuje milion důvodů, proč tomu tak je, ale vy sama můžete jeho radost ze života lehce nakopnout směrem kupředu. Jak na to?

No v první řadě si pro radu nechoďte ke kamarádkám a ani nečerpejte z příruček, které psaly zahořklé samice po přechodu. Pro radu si přijďte za chlapem. A jelikož já chlap jsem, mé rady budou fundované.

1. Dejte mu pokoj

Jestliže je muž zamlklý a mrzutý, nejhorší, co můžete udělat, je pořád za ním chodit a ptát se ho: „Co ti je miláčku? Stalo se něco? Kdyby vám to chtěl říct, tak vám to už dávno řekl. Očividně o tom s vámi nechce mluvit, tak ho neotravujte. Dejte mu na chvíli svátek. On se z toho vzpamatuje. Třeba si koupí motorku a nebo si pořídí milenku a pak se srovná. Hlavně za ním pořád nechoďte a neptejte se ho, co mu je.

2. Pusťte ho někdy ven samotného

Je jasné, že vztah je taktéž o tom, dělat věci společně, ale nic se nemá přehánět. Pokud za svým partnerem pořád cupitáte jako jeho ocásek, není se čemu divit, že je mrzutý. Dopřejte mu trochu volnosti. Nechte ho zajít si s přáteli do hospody.

Samozřejmě, že když jde do hospody, musí dodržet večerku, vrátit se před desátou a projít alkoholovou dechovou zkouškou, ale i tak muž pookřeje.

3. Podpořte ho v jeho sexuální fantazii

Nebuďte uťápnutá. Pokud váš manžel frčí v rolích, udělejte si dva copánky, vezměte na sebe sukénku s košilí a nechte si od pana profesora naplácat za to, že jste byla nezbedná školačka.

4. Nevařte mu blafy

Možná máte pocit, že taková pohanka s trochou okurkové slupky posypané dobrým úmyslem je přesně to, co vaše tělo potřebuje, co je zdravé a po čem zhubnete. Nenuťte však trpět vašeho partnera. Možná se vás bojí, možná vám chce udělat radost a tu hrůzu, kterou se živíte, pozře rovněž, ale pamatujte, že muž potřebuje maso.(Vegetariáni a vegani nejsou muži, neboť jim z těch luštěnin a trávy rostou vagíny. Říkali to v South Parku, tak si to dohledejte.)

5. Nechte ho vás rozmazlovat

Jste zanícená feministka, která věří v rovnost pohlaví a je zvyklá si všechno dělat sama? Pokud nějakým zázrakem nejste lesba s knírkem, váš partner patrně trpí pocitem méněcennosti.

Muži jsou ochranáři a podvědomě mají nutkání si ženy hýčkat. Kupovat jim dárky, ochraňovat je, učit je společenskému chování, učit je zacházet s mobilním telefonem a vysvětlovat jim, koho mají volit a tak celkově je chránit před tím krutým světem tam venku.

Nechte se rozmazlovat. Muž bude mít radost.

6. Nebijte ho

Domácí násilí není jen doménou mužů. Podle dostupných statistik, které jsem si vymyslel, je více než pět procent mužů doma fyzicky napadáno svými partnerkami.

Mužská oběť domácího násilí se za svá muka často navíc stydí a nikde o tom nevypráví, takže čísla mohou být mnohem větší. Jestliže muž v hospodě řekne, že ho žena mlátí, dostane nakládačku od hostů v hospodě. Doma ho pak zmlátí manželka, protože je celý od krve. Je to začarovaný kruh.

A když už jsme u toho štěstí, TADY máte 8 rad pro šťastný život.

Podobné články

Doporučujeme

Další články