6 tipů, co pod stromeček pro holky 30+

Třicítka je naprosto zbytečně obávaným milníkem. Ženy, slečny, paní, dámy a holky po třicítce jsou úplně stejně trhlé jako všechny ostatní. Jen už se umí (občas) zasmát samy sobě a pubertální manýry už je konečně opustily. Ale touha nechat se rozmazlovat je rozhodně neopustila. Pokud váháte, co jim letos nadělit, nechte se inspirovat.

1. Vánoční tučňák

Ukojte její infantilní já! Zřejmě už jste si všimli, že v duši každé ženy po třicítce dřímá jisté pubertální residuum. Pokud ho přikrmíte, projde vám toho mnohem víc než dosud.
Stejně jako se rozplývá nad každým gifem se štěňátky, s touhle koupelovou pěnou se rozplyne hned dvakrát. Poprvé pod stromečkem a podruhé ve vaně. Když jí navíc řeknete, že tenhle tučňák, který voní po pomerančích a mandarinkách, je vlastně nejmenší druh tučňáka na světě a pochází z australského ostrova Phillip Island, bude si myslet, že jste dokonce i chytrý. Prostě za málo peněz hodně muziky.

2. Fontána věčného mládí existuje

Ten, kdo tvrdí, že krása není žádná věda, pěkně kecá. Argumentem mu může být kosmetická řada Stem Cells od společnosti Fytofontana, jejíž kosmetika je zralá na Nobelovku. Omlazující čistící i protivrásková péče bojuje s neúprosným časem prostředky snad ještě silnějšími – kmenovými buňkami a hylauronem. Přesně vyvážený poměr vyhlazuje vrásky, hydratuje a hýčká i tu nejcitlivější pokožku.
Luxusní zlaté balení navíc nenechá obdarovanou na pochybách, že vám na ní záleží. V tomhle případě si můžete dovolit darovat i krém proti vráskám. Žena, která dostane od svého muže podobnou kosmetickou vychytávku, je má stejně nejspíš od smíchu. Právě mimické vrásky dokáže Fytofontana výborně zneviditelnit a dokonce i vyplnit. Zapomeňte na botox a strnulou masku. Úsměv, prosím!

3. Krása s benefitem

Od momentu, kdy se moje řasy poprvé otřely o řasenku Benefit, chodím a pěju na ni ódy. Ve 100 % případů předtím totiž dopadly jako pár nevzhledných chuchvalců, kterými průvan v mužských srdcích opravdu neuděláte. Pak se ale zjevil Benefit. Byla to láska na první pohled do zrcadla.
Co se týče téhle americké, šťavnaté, rozverné, zábavné a především dokonale fungující kosmetiky, sáhněte po jakémkoli produktu, ať už dekoračním nebo pečujícím, a chybu rozhodně neuděláte. Osvěžující je nejen účinek, ale i obaly v retro stylu, které dodají šmrnc každé koupelně.
A když byla řeč o řasenkách, pokud holduje(te) přirozenosti, kupte jí They´re Real! Nenechte se zmást tím, že jedna je stříbrná a druhá zlatá, a kupte obě. Stříbrná je tzv. primer neboli podkladová báze. Pro co nejpřirozenější a přitom zvýrazněné řasy úplně postačí. Pokud je ale použije dohromady, ani se vás tentokrát nezeptá, jestli jí to sluší. Tentokrát si tím bude jistá.
A to je slušný benefit z jedné řasenky!

4. Šperk, který nesundá ani do postele

Křehké a přitom silné, osobité a magické. Šperky s duší, které v sobě snoubí protiklady. Jsou totiž zároveň luxusní i ležérní, elegantní i praktické. V každé z kolekcí navržených renomovanými českými módními a designovými návrhářkami probleskuje ženskost, vkus a přirozenost a pohoda.
Pokud je vaše dívka, žena, sestra, maminka nebo třeba nejlepší kamarádka trochu lízlá esoterikou (a která žena není?), uděláte jí radost na druhou. Tyhle nevtíravě krásné šperky jsou totiž inspirované jógou, čakrami a východními naukami. Navíc jsou ručně dělané a originalita a jedinečnost z nich přímo čiší.


5. Víkend snů

U jógy a pohody ještě chvíli zůstaneme. Resort Svatá Kateřina, který má mezi relaxačními centry skvělé jméno, najdete u Počátek nedaleko Pelhřimova. Rozplynou se tu starosti a blahem skoro i návštěvníci. Vezměte ji sem na víkend snů. Čeká vás koupel ve vaně z jednoho kusu lávového kamene, projížďka v kočáře taženém ušlechtilými koňmi, luxusní večeře a romantické procházky zdejší čarokrásnou přírodou, kam nesmí stres ani auta. To vše zalité francouzským šampaňským. Nebo ji pošlete na detoxikační víkend s kamarádkou plný jógy a ajurvédských masáží. Vrátí se vám spokojená a vsaďte se, že vás dobrou náladou na dlouho nakazí.

6. Ovládejte ji, dokud se neovládne

Revoluční vibrátor We-Vibe 4+ nejen krásně vypadá, ale i dokonale funguje. Na jeho vývoji mají svůj podíl přední sexuologové a inženýři, kteří tvar i funkci podřídili přání zákazníků, tedy spíše zákaznic. Je menší než předchozí řady, ale na flexibilnosti se neubíralo. Hebčí je i materiál – jemnější než samet. Plně vodotěsný vibrátor, který nabízí 6 různých vibračních programů a 10 stupňů intenzity dráždí kromě klitorisu a bodu G velmi jemně i partnerův penis.
Ovládat ho můžete buďto standardně přes tlačítko na vibrátoru nebo pomocí bezdrátového dálkového ovládání, což už je samo o sobě pikantní. Ale největší úlet je ovládání přes mobilní aplikaci. Získáte k tomu navíc dalších 5 ovládacích programů. Dosah je neomezený. Vztahy na dálku – a nejen ty - tak dostaly nový rozměr! Tahle hračka není jen pro ni, ale i pro vás.


Komentáře