fb pixel 6 teorií, jak to vlastně bylo s Randsdorfem – G.cz
Vyhledávání

6 teorií, jak to vlastně bylo s Randsdorfem

Míla Ransdorf uměl hovořit mnoha jazyky, přezdívalo se mu "komunistický intelektuál".
Zdroj: www.ransdorf2014.cz

Soudruh a eurosoudruh Miloslav Ransdorf nemá aktuálně tak úplně na růžích ustláno. Vzhledem k tomu, že byl minulý týden zatčen (načež opět propuštěn) ve švýcarské bance za dosud ne tak úplně jasných okolností, je jisté, že Míla nebude mít letos ty nejklidnější Vánoce.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 8.12.2015, 19:30

V médiích se o této kauze toho již napsalo spoustu, avšak zatím nikdo zcela přesně nenaznačil, co konkrétně se stalo.

My jsme tu vhozenou rukavici samozřejmě zvednuli a díky mravenčí práci a investigativní žurnalistice vám přinášíme několik variant toho, co se to vlastně stalo.

1. Zkusil to

Jednoho dne se Randsdorf rozhodl, že má hluboko do kapsy, tak si zkusí skočit do banky, jestli mu dají nějaké peníze na falešné doklady. Vzal si s sebou tři Slováky pro štěstí (mezi europoslanci se traduje, že Slováci nosí štěstí, proto ve vestibulu evropského parlamentu prodávají Slovenské pacičky a jiné odřezky) a nakráčel do banky. Jelikož to není žádný troškař, prostě se postavil před přepážku, bankovní úřednici předložil na pultík na ubrousek napsanou v češtině plnou moc a řekl si o deset miliard. Jaképak šolichání nějakých směšných pár mega. Randsdorf jede rovnou v miliardách.

No a jelikož se zmuchlaný a pocintaný ubrousek A.K.A. plná moc úřednici nepozdával, zavolala na chudáka Ransdorfa policii a už se to s ním vezlo.

2. Pouze jednal jménem V.H.

Miloslav Ransdorf v dobré víře šel do banky vybrat peníze známému, kterého sám Miloslav označil jako podnikatele s iniciálami V.H. Prý to byly jeho peníze a on byl zplnomocněn k tomu, aby je vybral.

Média spekulují, že V.H. je napojen na K.L., který je nechvalně známý z aféry kolem T.M. , kdy dva recidivisté D.N. a V.B přepadli na ulici K.R. a následně se zapletli do padělání směnek. T.M. se nyní nechal slyšet, že M.R. (Miloslav Randsdorf) je P.v.P (pěkně v prdeli).

3. Vybíral peníze na kampaň

Jak Miloslav Randosrf na půl huby nedávno prohlásil, KSČM je třeba nakopnout, aby ve volbách převálcovala ostatní strany. Potenciál na to má.

Hnán nepokrytou akutní láskou a oddaností ke KSČM, zašel do banky vybrat peníze na předvolební kampaň na pokyn samotného Vojtěcha Filipa.

Rozkaz zněl jasně. Vybrat peníze za každou cenu. Jelikož účty KSČM zejí prázdnotou, nebyla jiná možnost, než zkusit vybrat náhodný účet. No a to se bohužel nepovedlo.

4. Naletěl

Jak už nastínil Miloš Zeman, Miloslav Randsdorf je osoba, která tíhne k tomu, aby jí někdo napálil. Miloslav Randsdorf je dobrý človíček se srdíčkem na dlani a pro svou naivitu je snadným terčem pro mnohé šizuňky.

Je veřejným tajemstvím, že Miloslav Randsdorf objíždí prodejní akce takzvaných šmejdů, kde si nechá prodat předraženou elektrickou dečku. Šušká se taktéž, že vpustil do svého bytu plynaře, kteří mu údajně přišli opravit jeho elektrický dvouplotýnkový vařič a zatímco jim připravoval zmrzlinový pohár, aby je pohostil, tito mu ukradli šperky a hotovost, kterou měl schovanou na poličce v kuchyni. Toto se mu prý stává několikrát do roka.

A tak se stalo, že za ním onehdá přišlo pár Slováků s prosbou, zda by nemohl vybrat z banky nějaké peníze. Miloslav Randsdorf samozřejmě nadšeně souhlasil a neštěstí bylo na světě.

5. Dědictví z brazilské čokoládovny

Peníze na účtě měly být dědictvím po majiteli čokoládovny v Brazílii. Nebohý dědic se již deset let domáhá svého práva, ale bez úspěchu. Proto udělal jedinou logickou věc. Obrátil se na Miloslava Randsdorfa, aby mu pomohl. Když jste totiž v nesnázích, zavolejte Randsdorfovi a ten vás ze všeho vyseká.

Mesiáš Ransdorf tedy rozezlen z příkoří, které bylo spácháno na nebohém dědici, nakráčel do banky spolu se svou slovenskou ochrankou a začal se domáhat spravedlnosti. Po té, co byl jeho požadavek odmítnut, Randsdorf ve vzteku plivnul bankovní úřednici do tváře a demonstrativně se vymočil do květináče vedle bankovní přepážky. Záhy byl zatknut za výtržnictví.

6. Řešení uprchlické krize

Miloslav Randsdorf je známý svým pozitivním přístupem k negativním věcem. Je to zanícený lidumil a utrpení ostatních mu nejsou lhostejná.

Aktuální uprchlická krize ho lidsky velmi zasáhla, a proto neváhal ani vteřinu a začal jednat. Oproti bezvýslednému tlachání zbylé politické garnitury vzal věci do svých rukou. Nakráčel do první banky, která mu přišla do rány, vytasil svou průkazku do fitka a své maturitní vysvědčení a dožadoval se deseti miliard na řešení uprchlické otázky. Paní za přepážkou však byla xenofob, takže na toho sluníčkáře jednoho ušatýho zavolala policii, která případ rozmázla do obludných rozměrů.

A TADY máte 15 důkazů, že Miloslav Randsdorf prostě a jednoduše hrozně zabil.

Podobné články

Doporučujeme

Další články