6 největších zel, která světu daly televizní reklamy

Obrázek uživatele Dominik Landsman
16.5.2018, 13:05

Reklamy v televizi byly a vždycky budou, s tím se musíme smířit. V drtivé většině se jedná o vlezlé krátké shoty, při kterých divák trpí a rovnou přepíná rovnou nebo si odskočí na záchod. Ač by se s přimhouřením oka některé z reklam daly považovat za povedené, většinou z nich člověka tak zvláštně píchá u srdce a má nutkání ublížit někomu slabšímu. No a my se podíváme na to nejhorší a nejotravnější, co nám televizní reklamy nabízejí.

1. Jakákoliv reklama na prací prášek

Všechny reklamy na prací prášek jedou podle stejného mustru. Malý fracek spadne do bahna (polije se džusem, vytře si zadek tričkem, potřísní si triko krví, když nožem pobodá učitelku…) a potom usměvavá maminka špinavé tričko hodí do pračky a díky speciální receptuře nového pracího prášku triko vypere. Ačkoliv běžnou matku, kdyby jí dítě přitáhlo domů celé od bahna nebo od krve, by okamžitě jeblo, ta reklamní matka je odvařená z toho, že její nový prací prášek odstraní úplně všechno. Matky z reklam na prací prášek nemají život.

2. Kohák

To asi ani není potřeba rozepisovat. Už staří Májové měli pranostiku, že Koháka v reklamě viděti, deset let neúroda pšenice býti.

3. Ženská, která nerozumí vlastní vagině

Člověku je té paní až líto. Chudinka. Nerozumět své vagině, to je snad ještě horší, než připálit bábovku. Ještě, že existují tablety, které se o její vaginu postarají, takže to nakonec dobře dopadne. Člověka až mrazí z představy, že by o její vaginu nebylo postaráno. Nicméně je to jistě splněný sen té herečky, co v reklamě hraje. Už jako malá si přála být uznávanou hvězdou, dělala pro to všechno. Šla si za tím a teď jí to konečně vyšlo. Je v televizi a nerozumí svému rozkroku.

4. Šťastná reklamní rodinka na pěst

Většinou to jsou reklamy na jogurt nebo půjčky od lichvářů. Šťastná rodina sedí u stolu. Všichni se usmívají. Otec si čte noviny a matka dává na stůl jídlo (buď jogurty nebo třeba polévku, která sice nesouvisí s produktem, ale navozuje atmosféru). Děti švitoří, do místnosti svítí sluníčko, otec se usmívá a čte si noviny, matka se usmívá a nalévá polévku a do toho hluboký hlas říká, že jogurt stmeluje rodinu, nebo že výhodná půjčka stmeluje rodinu, anebo že snadno zavádějící tampony tmelí rodinu, prostě úplně všechno tmelí rodinu. Pak tam ještě přijde babička, proběhne zlatý retrívr a všichni se smějí. Kvůli takovýmhle lidem vznikají masoví vrazi.

5. Ten zelený skřet z Alzy

Víte jaké to je, když vás úplně všichni v republice nesnáší? Můžete se na to zeptat Kalouska anebo rovnou Alzáka. Zeleného uřvaného skřeta, který nabízí sto tabletů týdně a člověk má sto chutí mu těch sto tabletů po jednom narvat do prdele. Bez lubrikantu. Hezky na sucho. Aby to bolelo. Ono by to možná bolelo i s tím lubrikantem.

6. Clooney pro chudé

Když nemáte prachy na Clooneyho, najděte nějakého ochotníka, co mu je podobný, zaplaťte mu oběd a máte reklamu jako víno. Ono celkově ty reklamy firem na nábytek jsou jedno velké peklíčko. Pamatujete si na písničku: „XXX Lutz nato tata?“ Ten, kdo to složil se dneska už smaží v pekle. Doufejme.

A tady máte 4 krvavé reklamy, které hlasitě křicí, že takhle to dál nejde.


Komentáře

Doporučeno pro vás