fb pixel 6 jasných znaků toho, že muž ve vztahu vyhrává – G.cz
Vyhledávání

6 jasných znaků toho, že muž ve vztahu vyhrává

Vztahy jsou o kompromisech, rovnosti a vzájemné toleranci.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 6.7.2016, 12:53

Tolik k profláknutým žvástům. Ve vztahu je nejdůležitější být neustále ve vedení. Jedině tak budete spokojeni.

Jak poznáte, že jste ve vztahu na koni právě vy?

1. Záchodové prkénko

Asi bychom jen těžko hledali větší partnerské klišé, než rozkol ohledně záchodového prkénka. Mužům bývá vyčítáno, že prkénko si po sobě nesklápějí. Ono je to totiž patrně děsná dřina, aby si to prkénko žena sklopila sama.

Klasický podpantoflák má tedy dvě varianty. Buď po sobě to prkénko vždycky sklopit a nebo ho nikdy nedávat nahoru a po vykonání potřeby toto otřít toaletním papírem, protože na světě neexistuje muž, který by prkénko při močení alespoň malinko nepřipochcal.

A jak poznáte, že vám vaše partnerka zobe z ruky? Záchodové prkénko dává sama nahoru a nebo ho rovnou oddělá a potřebu vykonává v sedě na ledové záchodové míse. Tomu se říká vítězství.

2. Trojka

Tady to je jednoduché. Pokud muž ve vztahu prohrává, dá si sex ve třech s partnerkou a jejím kolegou Karlem z práce. Pokud prohrává hodně, tak je v té trojce pouze v roli kameramana, který filmuje, jak si to partnerka s Karlem rozdává na jejich posteli.

V případě, že muž ve vztahu rovnou prohrál, tak dostane od partnerky stovku na kino a je poslán pryč, zatímco ona si s Karlem užívá.

Vztahoví vítězové chodí do trojky s partnerkou a mladou sousedkou. Životní vítězové pošlou partnerku na nákup a sami doma klátí osmnáctiletá dvojčata.

3. Zeptá se, co chce muž uvařit

Pokud se vás partnerka každý den ptá, co byste si dali k večeři nebo obědu a bez řečí uvaří všechno, co si nadiktujete, jste ve vedení.

4. Vládce ovladače na televizi

Jen málo co prověří nadvládu ve vztahu, jako je rozhodovací právo na to, na co se budete v televizi dívat.

Pokud se díváte spolu na fotbal a ona vám k tomu ještě bez řečí připraví jednohubky, jste vítěz.

Jestliže dávají fotbal, ale vy se musíte dívat na toho upírskýho buzíka bez mimiky co v Twilight prahne po tý děsně nesympatický krávě a přitom partnerce masírujete chodidla, prohrál jste.

5. Domácí násilí

Co se týče domácího násilí, tak tam muž nemůže nikdy vyhrát. Pokud muž mlátí ženu, je to kretén. Pokud se nechá mlátit ženou, je to kretén.

6. Sex

Pokud si ve vztahu kdykoliv požádáte o sex a tento dostanete, tak jste vyhráli. Jestliže škemráte v kleče na kolenou a jediné, čeho dosáhnete, tak je strohá odpověď, že na to dneska nemá chuť, ale jestli máte tolik energie na rozdávání, tak můžete umýt nádobí, tak jste prostě a jednoduše v prdeli.

A TADY se dozvíte, jak poznáte, že je váš vztah u konce

Podobné články

Doporučujeme

Další články