6 fází vztahu podle lesklých časopisů – G.cz
Vyhledávání

6 fází vztahu podle lesklých časopisů

Dámské a pánské magazíny s lesklou obálkou nám neustále radí, jak na vztahy. Tak si to pojďme shrnout...

 1. Seznámení

nbgSzlyXBLQ vk.com Muž se musí na seznámení dobře připravit - chodit do posilovny, koupit si drahé hodinky, padnoucí oblek a vždy být upravený. Žena si musí nechat vybělit zuby, opálit pleť a obléknout se do barev této sezony, jinak nikoho neklofne. Pokud se se svým vyvoleným/vyvolenou bavíte po telefonu nebo SMSkách, nikdy nesmíte odepisovat nebo volat hned, ale až za dva dny, jinak působíte zoufale. První rande musí být romantické a dokonalé - večeře, procházka, první nesmělý polibek. V reálu to sice vypadá tak, že se s hlavou jak střep vedle někoho probudíte a ani nevíte, jak se jmenuje, ale stejně to s ním zkusíte. To se v  Cosmáči nebo Elle nedočtete, že?  

2. Chození

654 gifhell.com Žena musí dát muži najevo, že není jeho služka, to dá rozum. Takže žádné mytí nádobí nebo luxování! Muž se naopak musí naučit od ženy prchat ke svým koníčkům a co nejvíc oddalovat sňatek. Samozřejmě spolu musíte trávit čas aktivně a romanticky - sportovat, jezdit na dovolené a výlety, chodit do restaurací. Sex musí být pestrý, žena si na každou šmajchlovačku musí vymyslet novou polohu a experimentovat s pouty, lechtacími peříčky a patlat na sebe šlehačku či čokoládovou polevu. Zapomeňte na to, že byste se spolu třeba dva dny váleli na gauči, koukali na filmy a seriály a přitom se ládovali zmrzlinou!  

3. Svatba

558 favim.com Musíte mít dobrého fotografa, protože na svatební fotky budete koukat každý druhý den. Musíte si pronajmout luxusní limuzínu, protože jinak se na radnici/zámek/pláž nedostanete. Musí být rýže, knedlíčková polévka, chomout. A samozřejmě večírek, neexistuje, že byste byli z těch předsvatebních stresů oba dva natolik utahaní, že chcete prostě jen spát!  

4. Děcko

614 yahoosports.tumblr.com Muž musí být bezpodmínečně u porodu a ideálně ho i filmovat, abyste oba měli hezké vzpomínky. Výbavička pro mimino musí být drahá, prcek musí mít botičky, trička a šatičky plus nový kočárek každý měsíc. Látkové pleny? Fuj! Vždyť na ty není ani reklama v televizi! Dítě je nutné přihlásit do kroužků a na kurzy cizího jazyka co nejdřív, škola by měla být soukromá. Žena po narození dítěte zásadně nepracuje, vždyť už má odpracováno - samozřejmě je nutné najmout chůvu a služku.  

5. Krize

sfh annstreetstudio.tumblr.com Pokud má muž manželku a dítě, musí si najít milenku a důsledně ji skrývat. Žena by si také měla najít milence, ale stydět se za to, protože přeci není žádná coura. Je nutné naučit se komunikovat, ideálně v partnerské poradně. Pak je na řadě rozvod. Žena začne znovu objevovat krásy života a muž si najde mladší model, který je na větvi z jeho moudrosti, zkušeností, šedin a peněz.  

6.  Stáří

6147 senorgif.com Co je to? Staří lidé jsou oškliví a depresivní, takže se o nich v lesklých časopisech nic nedozvíte. Čtěte je a možná uvěříte, že nikdy nezestárnete.  
TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články