fb pixel 6 důvodů, proč je zahraniční muž pro naše ženy lepší než našinec – G.cz
Vyhledávání

6 důvodů, proč je zahraniční muž pro naše ženy lepší než našinec

Jistě se každý z nás alespoň jednou v životě setkal se ženou, která se nechala sbalit cizincem, načež tato prohlašovala, že takový cizinec, to je jiné kafe. Oproti Čechovi má mnoho pozitiv a od té chvíle již nikdy žádného českého muže nechce.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 17.12.2015, 18:55

Samozřejmě jde taktéž o to, o jakého cizince se jedná. Pokud si žena nabrnkne sympaťáka z Islámského státu, patrně bude ještě prstíčkem hrabat po Čechovi. Budeme se tedy bavit dejme tomu o Evropanech, Australanech a jim podobným.

1. Nesmrdí jim nohy

Je všeobecně známo, že za hranicemi naší malé republiky se muži nepotýkají s páchnoucími chodidly. Je to dáno historicky a problém páchnoucích nohou se datuje až k národnímu obrození.

Obecně se má za to, že trend smrdutých nohou zažívá nyní, v době sandálů s ponožkami, svůj největší boom. Bohužel pro nás muže ženy z nějakého důvodu smradlavé nohy nevyhledávají, a proto se čím dál tím častěji obrací se svým chtíčem, touhou a láskou k mužům ze zahraničí.

2. Akceptují emancipaci

Každá žena už od svého narození musí tvrdě bojovat o své místo ve společnosti ovládané muži. Ženy se rády emancipují a zatímco zahraniční muži tuto jejich kratochvíli akceptují a v jejich emancipaci je podporují, Češi jsou stále toho názoru, že žena patří do kuchyně. Ačkoliv je z přirozenosti člověka od pradávna dáno, že žena do kuchyně opravdu patří, dnešní prudce emancipované ženy to neslyší rády a chtějí se stát kosmonauty anebo v rámci emancipace tíhnou k fárání uhlí v dolech.

Malý český muž ženám v rámci emancipace vůbec nevychází vstříc. Kolik znáte hornic? Nedivte se potom, že vám žena uteče s cizincem. Ženy si musíte hýčkat a v těch jejich feministických kravinách je podporovat. Ony budou mít radost a pak vám ještě rády uvaří.

3. Chodí na mateřskou dovolenou

Čeští muži se do mateřské dovolené příliš nehrnou. Proto se naše samičky jezdí rozmnožovat do zahraničí. Obzvlášť severské státy jsou v tom úplně někde jinde. Tam to je fifty fifty. Půlku mateřské je doma žena a půlku muž. Tam je ten pokrok.

Emancipace v těchto končinách je stále na vzestupu, takže vědci předpověděli, že například v Norsku do roku 2050 bude každý druhý muž ovulovat a počet těhotných mužů se ztrojnásobí.

4. Mají úroveň

Klasický český muž sedí celý den ve svém ušmudlaném tílku s vyvaleným pupkem v křesle, usrkává jedno pivo za druhým a čumí na fotbal. Občas znuděně zvedne nohy, aby manželka mohla pod ním vyluxovat a tím to hasne.

Na výročí svatby vezme ženu do mekáče na meníčko a večer jí do ouška vykrká abecedu.

To takový zahraniční muž, to je jiná. To je formát. Neustále chodí hezky oblečen (většinou ve smokingu), dvakrát denně kupuje ženě květiny, bere ji do divadla, do opery a večer před spaním jí recituje verše, které sám složil.

5. Je neokoukaný

U nás narazíte na Čecha na každém kroku. Jsou okoukaní. To takový cizinec, to je pecka. Je to něco nového, exotického. Třeba takový exotický skopčák, to je pro naše ženy jako magnet. Kloubí se v něm takové to příjemné tajemno, lákavá cizí kultura a hlavně něco nového, neznámého.

6. Mají větší penis

Ačkoliv výzkumy a různé ankety deklarovaly velikost penisů u českých mužů jako světový průměr, patrně se jedná o průzkumy účelově zmanipulované. Kvůli ponuré minulosti, kdy byl český národ vláčen bahnem nacisty a následně komunisty, se v rámci obranného mechanismu mužům jejich penisy zpola zasunuly do dutiny břišní. Další generace nových mužů se proto rodily s polovičními penisy.

Není proto divu, že ženy prahnou po mastodontních kládách cizinců.

Navíc, jak již bylo řečeno, cizinci jsou ženské emancipaci nakloněni. Tím pádem se ženy za cizinci hojně stěhují nejen proto, že tito mají penisy opravdu výstavní, ale taktéž proto, že v rámci emancipace ženám v zahraničí narostou penisy rovněž.

Žena, která se provdá za cizince a zůstane s ním v té cizině tedy konečně najde své vytoužené štěstí. Bude brána jako rovnocenná. Naroste jí penis. Sice s cizincem nezaloží rodinu, ale zase se po večerech můžou navzájem pleskat penisy přes obličej a o tom to je. V tom tkví krása emancipace a genderové rovnosti. Proto ženy mají rády cizince.

A TADY máte 9 případů mužské emancipace.

Podobné články

Doporučujeme

Další články