fb pixel 6 důvodů, proč je lepší být raději věrný – G.cz
Vyhledávání

6 důvodů, proč je lepší být raději věrný

Monogamní vztahy nemusí být pro každého.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 23.2.2018, 09:50

Nicméně když už je člověk ve vztahu, je takové nepsané pravidlo, že je slušné být věrný. No a jelikož na nepsaná pravidla se odjakživa kašle (i na ta psaná), tak to lidé s věrností příliš nepřehání.

Samozřejmě že nelze paušalizovat a každý to má nastavené jinak. Je nutno si však přiznat, že nevěrné osoby zde vždy byly, jsou a budou. Ať už jsou jejich pohnutky jakékoliv, my nabízíme jim i vám několik důvodů, proč je lepší být věrný.

1. Je to bezpečnější

Pokud na vaši případnou nevěru přijde partner, tak je zde možnost, že vám prostě rozbije hubu. A to se může stát i mužům. Jejich zhrzená partnerka počká, až usnou, a ve spánku je pořeže něčím rezavým. Z tohoto důvodu je bezpečnější být věrný. A nebo nevěru dokonale ututlat.

2. Myslete na děti

Tady nenabádáme, abyste při výkonu nevěry v průběhu koitu mysleli na děti. To určitě ne. Spíš máme na mysli dopady případné nevěry na děti. Nevěra váš partnerský vztah nemile naruší a děti to vycítí. Budou pak smutné a zamlklé.

A to ani žádné děti mít nemusíte. Když si to rozdáváte s milenkou v parku za dětským hřištěm, přičemž z nedalekého pískoviště vás sleduje skupinka dětí s bábovičkami, budou z toho děti rovněž smutné a zamlklé.

3. Je to levnější

Je vědecky dokázáno, že milenka stojí víc peněz než stálá partnerka. Po několika letech ve vztahu muž samozřejmě na svou partnerku již patřičně kašle, takže ta si musí šperky a podobně kupovat sama. Zato milenku, tu si muž vydržuje.

U žen to je naopak, takže v tomto směru se jim nevěra finančně vyplatí.

4. Máte dost co ztratit

Jednou jste si štrejchli mimo domov, a najednou po rozvodu nemáte kde bydlet, nemáte auto a platíte alimenty na své děti, které vidíte jednou za půl roku, protože vaše bývalá manželka u soudu prokázala, že jste proutník, ožrala, sociopat a máte na děti špatný vliv.

5. Je to jednodušší

Nevěra je celkem složitá věc. Pokud už jste někde sehnali osobu, se kterou budete nevěrní, musíte si nejprve najít místo, kde to provedete, musíte si zajistit alibi, musíte si dát pozor, abyste nikde neměli žádné fleky nebo syfilis, nesmíte zapomenout ze zadního sedadla vašeho auta odstranit ty skvrny a hlavně schovat cizí kalhotky. Neustále se musíte mít na pozoru. No prostě je toho hodně a je určitě potřeba zvážit, jestli to za těch pár minut slasti opravdu stojí.

6. Není to prostě moc hezké

A poslední důvod je spíše z toho morálního soudku. Být nevěrný prostě není hezké. Když na hotelovém pokoji před vámi leží nahá žena a vy se ztopořeným údem v oblečku ďáblíka stojíte nad ní a chystáte se zasunout (popřípadě ji pomočit – tady záleží na tom, na čem jste se s milenkou dohodli a co máte rádi), zamyslete se, jak by se vám líbilo, kdyby někdo jiný se právě chystal zprznit (nebo pomočit) vaši partnerku. Asi moc ne, co?

A TADY se můžete podívat na 9 případů, kdy je nevěra v pořádku.

Podobné články

Doporučujeme

Další články