6 důvodů, proč je lepší být dítětem než dospělým – G.cz
Vyhledávání

6 důvodů, proč je lepší být dítětem než dospělým

Na první pohled může vypadat, že být dospělým je mnohem výhodnější. Můžete si dělat, co chcete, nikdo vám nic nezakazuje, máte možnost pít alkohol, kouřit a tak nějak být v rámci možností dospělý.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 27.2.2016, 08:50

Nicméně zdání klame. Nejlépe na světě se má totiž malé dítě.

1. Vyměšování

Pokud se malé dítě vykaká do nočníku, tak za to sklidí ovace, potlesk a možná okolí i bouchne šampus.

Pokud se vydělá do nočníku dospělý člověk, žádnou pochvalu nesklidí. Maximálně tak opovržení.

2. Spánek

Jako dítě vás ke spánku většinou budou dokonce nutit. Nikdo vás nebude budit, protože se toho všichni bojí. Když spíte, tak mají všichni radost. Můžete si usnout, kde budete chtít a kdy budete chtít. Klidně i v autě.

Jako dospělé vás nikdo ke spánku nutit nebude. Naopak se okolnosti budou snažit vám z toho spánku uzmout co největší kousek. Pokud usnete v autě, tak se vybouráte a zemřete. Na spánek máte omezený vyhrazený čas, a to na jednom konkrétním místě.

3. Stravování

Jako dítě máte zajištěný all inclusive. Pokud jste ještě mimino, máte možnost přímého sání mateřského mléka od své matky.

Pokud se v dospělosti budete dožadovat u své matky trošku toho mléka z prsu, že máte hlad, bude to řešit policie. O své jídlo se musíte starat sami.

4. Nudismus

Coby dítě můžete chodit všude nazí a nikomu to nevadí. Můžete se na koupališti v brouzdališti mezi ostatními nahými dětmi pohybovat zcela bez povšimnutí.

Jestliže jste dospělý chlap a budete se na koupališti v brouzdališti mezi dětmi promenádovat nahatý, bude to opět řešit policie.

Jestliže jste žena a budete se na koupališti v brouzdališti mezi dětmi promenádovat nahatá, buď to bude rovněž řešit policie a nebo se do brouzdaliště dostaví v ten moment několik nahatých chlapů, kteří budou loudit. To záleží, zda jste mladá a krásná, nebo stará a hnusná.

5. Nesrozumitelné žvatlání

Dítě, které si jen tak nesrozumitelně žvatlá, je bráno za roztomilé a všichni se nad ním baví. Pokud dospělý nesrozumitelně žvatlá, je odvezen na záchytku, případně je mu přivolána sanitka pro podezření na mrtvici.

6. Navazování vztahů

Jako dítěti vám stačí, abyste na pískovišti té tříleté prostopášnici a rajdě v přiléhavém a dráždivém svetříku Hello Kitty hrabičkami rozbourali bábovičku, a už je vaše. Už je ruka v rukávu.

V dospělosti musíte tu prostopášnici a rajdu na baru hodiny překecávat, kupovat jí pití a tvářit se, že vás její žvásty o ničem děsně zajímají, protože jste děsně empatický a vnímavý člověk. Nakonec vás to většinou stojí dva litry za chlast, tři hodiny přemlouvání, dvě hodiny poslouchání o tom, jak má ráda pejsky a že její sestřenice dělá bižuterii, a nakonec vám stejně nedá, protože má zásady.

A TADY se můžete podívat, co všechno jsme se naučili díky dětem.

Podobné články

Doporučujeme

Další články
Zavřít reklamu