Má vás ráda pro vaši vnitřní krásu a nebude se vám hrabat v mobilu: 6 důvodů, proč je skvělé randit s nevidomou – G.cz
Vyhledávání

Má vás ráda pro vaši vnitřní krásu a nebude se vám hrabat v mobilu: 6 důvodů, proč je skvělé randit s nevidomou

Postava Esmeraldy patří mezi nejznámější slepecké role nejen u nás. Jose Armando a Esmeralda patří mezi kultovní páry. + DALŠÍ 1 FOTKA

Láska je věc nevyzpytatelná a těžko v životě ovlivníte, do koho se zrovna zamilujete. Ačkoliv se to nezdá, chodit se slepou slečnou s sebou přináší spoustu zásadních výhod, které byste si v běžném vztahu nemohli dovolit. A tak jsme se vzhledem k blížícímu se Mezinárodnímu dni nevidomých rozhodli vysvětlit vám, proč je lepší Esmeralda než Milagros.

Dirk Diggler
Dirk Diggler 13.11.2019, 11:12

1. Je jí jedno, jak vypadáte

Zásadní výhodou je, že i ošklivý muž dokáže okouzlit krásnou slepou dívku. Nemusí se umět vkusně oblékat, nemusí vypadat k světu a nemusí mít ani super účes. Stačí nesmrdět a být milý. Slepou dívku můžete ohromit hlavně svým vkusným chováním, což je přece super.

2. Nebude se vám hrabat v mobilu

Naprostou výhodou je, že si nemusíte dávat heslo na váš mobilní telefon nebo počítač. Jako spořič displeje si můžete nastavit jakoukoliv nahou dívku a psát si můžete s kdekým. Tomu se říká svoboda a volnost ve vztahu v pravém slova smyslu.

3. Posoudí vás podle inteligence a charakteru

Je sice pravdou, že nevidomou dívku nebude zajímat, jak vypadáte a co máte na sobě. Zato ale téměř okamžitě pozná, co jste zač. To, že dívka nevidí, přece neznamená, že nerozezná vaše charakterové rysy a váš inteligenční kvocient, takže si nemyslete, že budete mít okamžitě vyhráno.

4. Můžete si dělat, co chcete

Můžete chodit všude v teplákách, flirtovat s cizími ženami na společenské akci a klidně jíst knedlíky s řízkem. Co oči nevidí, to srdce nebolí. Vlastně můžete chodit i nahý po bytě, i když je u vás doma, což je naprosto skvělý!

5. Máte všude spoustu výhod

Všude vás pustí sednout, díky ZTP můžete parkovat skoro kdekoliv a lidé se k vám chovají ohleduplněji. Navíc máte nárok na spoustu slev a příspěvků, které můžete přetavit ve svůj prospěch, což se vyplatí.

6. Jako bonus získáte psa

Velká část nevidomých lidí disponuje vodicím psem, který je nejen dobrým kámošem, ale zároveň i skvělým pomocníkem. Většinou se jedná o labradora nebo zlatého retrievera, který vám ochotně otevírá dveře nebo umí dojít do obchodu pro housky se salámem podobně jako komisař Rex.

A zde je 5 nejhorších věcí, které může muž ve vztahu udělat na základě sledování filmů a seriálů.

Podobné články

Doporučujeme

Další články