5 nejhorších věcí, které může muž udělat ve vztahu na základě sledování filmů a seriálů – G.cz
Vyhledávání

5 nejhorších věcí, které může muž udělat ve vztahu na základě sledování filmů a seriálů

Vztah mezi mužem a ženou je povětšinou křehká aliance, která se kdykoliv může zhroutit. Konec většinou nepřichází ze dne na den, ale vede k němu spousta dílčích chyb. Mužových chyb.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 29.5.2018, 15:25

Ženy ve vztahu nechybují. Respektive tak je nám to všeobecně předkládáno. Už jste snad viděli nějakou romantickou komedii, kdy by vztah zkazila žena? Vždycky to posere chlap, a pak to musí žehlit.

Filmová a seriálová produkce jen odráží současný společenský trend.

Jaké zlé a špatné věci ve vztahu obvykle muži dělají?

1. Zapomene na výročí

Podle všeho je to úplně nejhorší, co muž může udělat. Respektive neudělat. Neudělat to, že si vzpomene na výročí a své partnerce koupí nějaký parádní a děsně drahý dárek. Ženy si to hrozně berou k srdci. Když nedostanou parádní dárek.

Vztah je proto především o těch výročích. Můžete ženu mlátit, můžete o ni típat cigarety, můžete ji topit ve vaně. Hlavně ale nezapomínejte na výročí.

2. Neříká jí pravdu

Lhát se nemá. Lhát se dokonce nesmí. Hlavně ve vztahu. Vztah má být postavený na upřímnosti. Nic se nesmí zatajit. Proto své partnerce raději ze začátku vyklopte úplně všechno, protože jinak se to žena stejně dozví, a pak bude zle.

Ženy si podle všeho cení nejvíc upřímnosti. Když třeba nějakou ženu sbalíte na lež, tak se to potom provalí a ona vás opustí. I když to byla třeba jen nevinná lež, díky níž se vám podařilo s ní seznámit, tak máte utrum. Žena si to nenechá vysvětlit a okamžitě vás opouští. Podle filmů si ženy nenechají vysvětlit nikdy nic. Prostě je to nezajímá. Ony vás rovnou odsoudí.

3. Nechce se ženit

Když se žena dozví, že se její partner nechce ženit, je to konec. Manželství je pro ženu jediným smyslem života, a pokud k němu nedojde se současným partnerem, musí se poohlédnout jinde. To se nedá nic dělat.

Muži by proto nikdy neměli na rovinu říct, že si ženu nechtějí vzít. Když řeknete, že se nechcete ženit, tak žena od vás okamžitě odejde. A už vůbec nesmí muž říkat, že nechce děti. To je nejen konec vztahu, ale zhrzená žena tuto informaci rozšíří a muž tím u žen skončil.

4. Nechce se změnit

Žena jde do vztahu s mužem s přesvědčením, že muže změní. Nějaká jeho vlastnost nebo koníček se jí u něj nelíbí, ale přesto to s ním zkusí a pokusí se mu jeho vlastnost nebo koníček zničit. Muži potom nezbývá, než se prostě změnit. Jinak ho žena opustí. Je to vydírání? Samozřejmě, ale muž je tu hlavně od toho, aby se pořád měnil podle toho, jak chce žena.

5. Nerespektuje její kariéru

Co na to, že jste viceprezident nadnárodní korporace. Vaše partnerka zase jezdí po kamarádkách a známých, aby jim namalovala nehty, a o víkendech dělá z korálků náramky. Když má pohotovost a její klientce se zlomil nehet, tak prostě musíte přerušit jednání valné hromady a jet do školky pro děti, protože žena maká zrovna na svojí kariéře.

A TADY máte 11 fází každého vztahu z pohledu muže.

Podobné články

Doporučujeme

Další články