fb pixel 6 důvodů, proč by měl miliardář George Soros konečně začít platit G.cz – G.cz
Vyhledávání

6 důvodů, proč by měl miliardář George Soros konečně začít platit G.cz

Sluníčkářské dítě + DALŠÍ 1 FOTKA + DALŠÍ 2 FOTKY

V diskuzích pod našimi články se pravidelně setkáváme s názory, že nás určitě platí maďarský miliardář a filantrop George Soros. My bohužel stále jen čekáme, až od něj přijdou první milióny, jenže se pořád nic neděje navzdory tomu, že se fakt činíme. Pane Sorosi, doufáme, že naše články čtete a potřebná finanční injekce již brzy dorazí! S uctivým pozdravem, redakce G.cz.

Martin Miko
Martin Miko Aktualizováno 12.8.2019, 11:37

Zde je 6 důvodů, proč by nás Sorosovy milióny neměly minout:

1. Milujeme Kalouska

Na zdi naší redakce visí plakát Miroslava Kalouska v životní velikosti. Pokaždé, když se zamýšlíme nad tím, o čem psát, v hlavě nám problikne památná věta: „Co by tak asi řekl Kalousek?“ a další článek s postojem je rázem na světě. Česká politika bez Kalouska by totiž byla jako rajčatová omáčka bez česneku. Neměla by koule.

2. Chceme v Česku uprchlíky

Kdo se má furt koukat na ty otrávené české ksichty? Radši dva sympatické muslimy s úsměvem na tváři než jednoho obloustlého pupkáče v bílém umaštěném tílku s igelitkou Kaufland v ruce. Člověk si po boku muslima alespoň procvičí cizí jazyk a dozví se, jak to chodí jinde ve světě. Se slušnými Čechy se bohužel nedá mnohy domluvit ani česky.

3. Jsme sluníčkáři a havloidi

Jsme takoví sluníčkáři, že si naše šéfredaktorka dokonce ani neholí nohy. Každý den místo oběda cvičíme Pět tibeťanů a naše kancelář je harmonicky sestavena podle zásad Feng-šuej, takže zde máme dostatek místa pro podložky na jógu. Navíc jsme dost tolerantní, takže až nás jednou nějaký muslim požádá o ruku naší dvanáctileté dcery, řekneme ano. Na obchodní schůzky chodíme obvykle v konopném ponču a bosky.

4. Neziskovky by měly dostávat víc peněz

Doopravdy si myslíme, že by neziskovky měly dostávat víc peněz od státu. Jen se podívejte na tabulku neziskovek, které čerpají nejvíce dotací. Patří sem třeba Český olympijský výbor, Fotbalová asociace České republiky, Horská služba ČR, Česká unie sportu, Člověk v tísni nebo Slezská diakonie. Sport, věda, výzkum a sociální pomoc by měly dostávat mnohem víc dotací.

5. Jsme dobroserové

Rozhodně ne ve smyslu, že bychom chtěli zlepšit svět konáním dobrých skutků; je to vlastně právě naopak. My na dobro serem. Ať si každý dělá, píše, říká a sdílí, co chce. A hlavně naši aktivní politici. My jejich bizáry a přešlapy využijeme v náš prospěch a potěšíme mnoho kancelářských duší během náročné šichty.

6. Nesmrdí nám cizí peníze

Jelikož jsme si dobře vědomi toho, že pan Soros to má za „pár“ a veškerý svůj majetek, který během let vydělal, nestihne utratit, jsme ochotni mu s tím pomoct. Nám Sorosovy milióny rozhodně nesmrdí, protože složenky se přece neptají. A hypotéky a servis BMW už vůbec ne.

A zde je 5 důvodů, proč je Kalousek nejlepším politikem v historii ČR.

Podobné články

Doporučujeme

Další články