6 důkazů, že muži jsou mnohem nechutnější než ženy – G.cz
Vyhledávání

6 důkazů, že muži jsou mnohem nechutnější než ženy

Asi to nebude úplná novinka. Obraz upoceného a smradlavého muže v kontrastu s voňavou a na omak jemnou ženou není nic nového.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 10.6.2018, 09:10

Nemá to nic společného se stereotypy. Je to prostě fakt. Vědecky ověřen. Takže pokud si pořád někdo myslí, že muži jsou esteticky a čichově srovnatelní se ženami, tak je na omylu.

1. Smradlavé nohy

Mužům smrdí nohy. To není žádná novinka. Můžete zápach šálit spreji nebo mastičkami, ale přírodu neoklamete. Zápach chodidel se u mužů datuje dávno do historie. Muži si smradem značkovali území.

Pokud si muž v kanceláři sundá boty a vystaví na odiv svá chodidla, zápach, který se z nich line, má ostatním naznačit, že kancelář je nyní jeho územím. Zbylí pracovníci potom ještě rádi opouští svá stanoviště.

Ženám nohy nesmrdí. Naopak jim voní po šeříku. Na svá chodidla lákají samečky ke spáření nebo čmeláky na opylování.

2. Smrkání do umyvadla

Na pohled nic moc estetického, ale má to svůj důvod. Ostatně smrkáním do umyvadla to nekončí. Muži do umyvadla umějí i močit. Stejně tak je pravidlem, že muži močí ve sprše. To je dáno hlavně leností. Je jen otázkou času, kdy muži začnou do umyvadla i do sprchy chodit na velkou.

Ženy jsou dobře vychované a močí jenom na záchodě.

3. Prdění

Muži holt prdí. Na tom by možná nebylo nic tak pobuřujícího, kdyby na to nebyli hrdí. Pokud je muž ve smečce spolu s jinými muži, musí si své místo vydobýt hlasitým prdem. Důležité je to včas zahlásit. Pokud vůdce smečky prohlásí: „Ty vole, ten byl,“ a s mužem si navíc plácne, tento stoupá v hierarchii. Muži si své prdy dokonce stupňují a dávají jim jména. Hýčkají si je jako vlastní.

Ženy neprdí. Je to vědecky dokázáno.

4. Krkání

Viz prdění. Je to podobné. Akorát, že krkají i ženy. Ale mnohem méně a tišeji. Někde v ústraní. Pokud si žena chce odkrknout, zajede za město do lesa, najde si odlehlý koutek a tam si krkne. Diskrétně.

5. Velká strana

Pokud jde muž na velkou, odborníci neporučují se k záchodu přibližovat minimálně hodinu od katastrofy. Je to tak, že ten zápach leptá i zdi. Má to opět co dělat s označováním si území.

Ženy nekadí. Pouze vypouštějí voňavé třpytivé konfety. Pokud mají střevní chřipku, tak ze zadku vypouštějí duhu, na jejímž konci je vždy poklad.

6. Tělesný zápach

Pokud se muž zapomene osprchovat, často z něho sálá takový ten štiplavý a zakyslý smrad z potu. Není to nic hezkého. Ostatně i když se muž osprchuje, do několika hodin se zápach dostaví znovu. Proto je třeba používat deodoranty, které zápach alespoň částečně přikryjí.

Muži smrdí potem. Ženy nesmrdí potem. Ženy voní. Vypouštějí feromony a je to sexy.

A tady máte 3 odpudivé lidské smrady.

Podobné články

Doporučujeme

Další články