5 způsobů, jak naprosto spolehlivě uspokojíte ženu – G.cz
Vyhledávání

5 způsobů, jak naprosto spolehlivě uspokojíte ženu

Lepší orgasmus než po následujících pěti krocích nezažije.

Markéta Lukášková
Markéta Lukášková 1.6.2014, 19:15

1. Nechrápejte

Zkuste si alespoň jeden den v roce nelehnout na záda, nezaklánět hlavu a neslintat. Ve chvíli, kdy do vás žena kopne, že chrápete, neříkejte, že to není pravda, poslušně se převalte na bok nebo rovnou opusťte místnost.  

2. Uvařte

Uvařte pořádné jídlo, upečte dezert a pořád jí opakujte, že to klidně může sníst všechno a ještě si přidat, protože fakt vůbec není tlustá, naopak by jí slušelo, kdyby malinko přibrala.  

3. Namasírujte ji

Bez keců se s ní jednou večer koukejte na to, co chce sledovat ona, a u toho jí namasírujte chodidla. Můžete zmínit, že se vám zdá, že přes chodidla trochu zhubla.  

4. Nechte ji mluvit

Zkuste být celý jeden večer úplně zticha a prostě jen poslouchat, co říká ona. Neodmlouvat, nepolemizovat, nepřít se, prostě jen poslouchat. V případě nouze si dejte špunty do uší. Najdete je v jejím nočním stolku, má je tam kvůli vašemu chrápání.  

5. Vezměte ji na rande

Zarezervujte drahou restauraci, nechte se do ní dovézt taxíkem, chovejte se jeden večer jako gentleman a starejte se o potřeby dámy až do noci. Tvařte se, že na to máte peníze, a nemluvte o práci, o sportu a o tom, jak nikdy v životě nechcete mít děti.
TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články