5 zásadních rozdílů mezi skutečnou ženou a nafukovací pannou

Obrázek uživatele Dominik Landsman
15.6.2018, 08:06

Spousta mužů je jednoho dne postavena před zásadní volbu. Zda má nadále udržovat vztah se svou nafukovací pannou, anebo raději zvolit živou ženu z masa a kostí.

Každá z těchto variant má něco do sebe a proto nelze říci, která z nich je lepší. Můžeme pouze vypíchnout několik zásadních rozdílů a je pak už na vás, kterou z nich si vyberete.

1. Sex

Žena – Sex se ženou je možný. Ovšem záleží na náladě samotné ženy. Pokud nemá náladu, sex nebude. V mnoha případech je proto sex se ženou nepravidelný, ojedinělý a pokud jste navíc vypasené upocené a ošklivé prase, tak i nemožný.

Nafukovací panna – Sex s nafukovací pannou je odvozem od vaší nálady. Ona je svolná kdykoliv. Nemá vůči vám předsudky a je ochotná experimentovat. Nikdy si nestěžuje, že jste moc brzo a nebo že ji něco bolí.

2. Výchova dítěte

Žena – Ta zvládá výchovu dítěte na jedničku. Historicky je pro tuto činnost stvořená. Dítě nakrmí, oblékne, přebalí, rozvíjí a dává mu něhu a lásku.

Nafukovací panna – Pokud necháte mimino doma s nafukovací pannou a odjedete na týden na pracovní cestu, mimino zemře a vy půjdete do vězení. Nafukovací panna není rodinný typ.

3. Domácnost

Žena – Domácnost zvládá levou zadní. Uvaří, vypere, vyžehlí, vytře prach, vynese smetí, opraví poličku, naseká dříví, postaví zeď, přehází ve sklepě uhlí a podobně. Sice má plnou hubu keců, že není váš otrok, ale nakonec to stejně udělá.

Nafukovací panna – Domácnost nezvládá. Dalo by se říci, že doma nehne ani prstem. Jestliže máte doma ve sklepě několik metráků uhlí na přeházení, tak si na to raději zavolejte kamarádku nebo babičku, protože nafukovací panna se vám na to vykašle.

4. Volnočasové aktivity

Žena – Ideální parťák na volnočasové aktivity. Zatímco doma vaří nebo venku štípe dříví, vy můžete jet na ryby a nebo s kamarády do hospody.

Nafukovací panna – Ještě lepší než žena. Můžete ji nechat doma a jít si po svých, aniž by vám neustále vyčítala, že doma otročí u plotny a vy si zatím chodíte s kamarády po hospodách. Nafukovací panna je rovněž vhodná k luštění křížovek nebo k práci na zahrádce.

5. Společenská funkce

Žena – Žena hravě zvládá ve společnosti funkci mužova doplňku. Čím je hezčí a čím má větší kozy, tím je muž ve společnosti oblíbenější. Bohužel však podléhá zkáze a její trvanlivost je značně omezená. S přibývajícím věkem udělá muži ve společnosti menší a menší parádu, až jednoho dne bude muž s jeho vyžilou starou ženou hnán z banketu rozlíceným davem s vidlemi a loučemi.

Nafukovací panna – Do společnosti krajně nevhodná. Brát si s sebou do opery nebo na banket nafukovací pannu v koktejlkách je považováno za faux pas.

A tady máte deset důvodů, proč jsou muži lepší než ženy.


Komentáře