fb pixel 5 zásadních rozdílů mezi mužem a ženou – G.cz
Vyhledávání

5 zásadních rozdílů mezi mužem a ženou

Ačkoliv jsou muž a žena stejný živočišný druh, jsou to dva odlišní tvorové.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 29.1.2016, 17:50

Pomineme-li základní rozdíly vyplývající z prvotních i druhotných pohlavních znaků, máme tu k dispozici několik ještě zásadnějších rozdílů.

1. Celulitida

Všechno to začalo zcela nenápadně. Kdysi dávno žili Adam a Eva, první lidé, v Rajské zahradě. Byli zde spokojení a žilo se jim hezky. Eva se však jednoho dne pomátla. Připadala si tlustá. Začala držet dietu. Ačkoliv Bůh dal jasně najevo, že jablka z nedalekého stromu se nesmí trhat, Eva ve svém tažení za krásnou postavou neváhala a jablko snědla. Měla totiž v plánu živit se pouze jablky. Pouze jedno jablko denně a do pár měsíců bude mít postavu podle svých představ.

Bůh však Evu vyhmátnul a seslal na ni a celé její pokolení kletbu celulitidy.

A od té doby, milé děti, mají ženy celulitidu. Muži ji nemají. Ti jsou totiž normální, a když je zakázáno jíst jablka, tak je nejedí.

2. Hysterické výlevy

Zatímco muži jsou od přírody většinou kliďasové a rozčilují se výhradně a pouze kvůli důležitým věcem, tak ženy naopak tíhnou k tomu všechno děsně dramatizovat.

Kvůli každé prkotině se rozčílí a není výjimkou, když dělají regulérní i hysterické scény. Začnou křičet, mlátit pěstičkami do zdi, dupat do podlahy, a pak se rozbrečí. Ono se není čemu divit, když mají celulitidu. Pokud by měl muž celulitidu, taktéž by jistě často tíhnul k hysterickým výlevům a byl by konstantně podrážděný.

3. Orientace v prostoru

Obecně se má za to, že se ženy hůře orientují. Není to tak úplně pravda a není třeba ženám křivdit. Záleží na prostředí. Pokud ženu vysadíte uprostřed lesa, tak se bude chvíli motat dokolečka, následně si zlomí nehet, takže bude brečet, a do pár dnů zemře hlady na stejném místě, na kterém jste ji vysadili.

To muž naopak v lese okamžitě určí směr, kterým se vydá do bezpečí, cestou skolí holýma rukama několik medvědů a z lesa se dostane do několika málo hodin.

Naproti tomu, pokud vysadíte ženu doprostřed nákupního centra, tak se hned zorientuje. Okamžitě ví, kde mají levné kabelky, kde je výprodej bot a kde se dá sehnat ta samá blůzka, kterou měla v časáku ta slavná celebrita, jež nic neumí, ale přesto je slavná.

Pokud muže vysadíte uprostřed nákupního centra, bude se chvilku bezcílně potulovat, následně se ho zmocní panika a do několika hodin umírá.

4. Sociální chování

Jak muži, tak i ženy se často shlukují do skupin osob stejného pohlaví.

Muži vyhledávají společnost jiných mužů, aby mohli diskutovat, pobavit se, probrat důležité věci a hlavně řádně zachlastat.

Ženy se shlukují do stád v kavárnách s jinými ženami proto, aby mohly pomlouvat jiné ženy, chválit si účesy a navzájem si ukazovat fotky svých mimísků. Pokud ještě mimíska nemají, ostatní ženy je pomluví, zatímco si odskočí na záchod. Ostatně jakákoliv žena, která na chvilku stádo opustí, je záhy pomluvena.

5. Péče o sebe

Muž k životu potřebuje deodorant, kartáček na zuby, pastu, sprchový gel, pěnu na holení, holicí strojek a čisté ponožky.

Následující předměty potřebuje ke svému každodennímu životu žena: Krém proti celulitidě, krém na uhry, krém na ty malý pupínky na nose, krém na vyhlazení pleti, peeling, micelární vodu, řasenku, rtěnku, make-up, krém na nohy, krém na p*del, krém na břicho, krém na omlazení, šampon na vlasy, jiný šampon na vlasy, který je lepší, sprchový gel, kondicionér, odličovací tampóny, další krém, který nemá specifickou funkci, ale prostě tam v té koupelně je, pěnu na holení, holítka, krém na „po holení“, tělové mléko, krém na setření tělového mléka, pleťovou masku, škrabku na chodidla, krém na chodidla, pinzetu, zrcátko, ještě větší zrcátko, ne tak velké zrcátko, které se vejde do kabelky, štěteček na ksicht (asi na nanášení make-upu), žehličku na vlasy, barvu na vlasy, krém na vlasy, krém na žehličku na vlasy, ústní vodu, kartáček na zuby, další kartáček na zuby, zubní pastu, zubní gel, dentální nit, mezizubní kartáček, lesk na rty, balzám na rty….

No prostě a jednoduše je toho děsně moc.

A TADY se dozvíte, proč jsou muži lepší než ženy. Nebo se podívejte na dalších 13 ilustrovaných rozdílů mezi ženami a muži.

Podobné články

Doporučujeme

Další články