5 vzbouření, která musíte aspoň jednou za svůj život zažít – G.cz
Vyhledávání

5 vzbouření, která musíte aspoň jednou za svůj život zažít

Sami proti sobě. Pro své dobro.

Carrie Bradshitt
Carrie Bradshitt 9.10.2014, 21:00

 

1. Sex

sex Kdekoliv a bez trapného počtu účastněných limitovaných na počet 2! Opravdu máte sex jen v ložnici a daří se vám dodržovat aspoň profláklé středy? To chce změnu a hned! Benzínka, úzká ulička, park, auto, veřejné WC, restaurace, kancelář... Svět opravdu nejsou jen čtyři stěny vašeho bytu. Baví vás Člověče, nezlob se ve dvou? Čím více lidí, tím větší zábava ne? V sexu to platí také. Kámo, nezlob se, ale v domečku jsem dřív já...
 

2. Kabelka z Pařížské nebo motorka?

motorka
Kupte si, co chcete, přestože bankovní konto zeje prázdnotou.Stojí váš vysněný kousek ranec a nemáte na něj? No a co? Jednou za život si udělejte radost! Vaše obří nejmodernější televize v obýváku zaujme každou návštěvu a vy ji budete splácet ještě 20 let. A co? Nic! Odměňte se!  

3. Party, party, party!

gravityDomů se chodí za světla a nejlepší tancovačka je v sokolovně za hudebního doprovodu pánů soudruhů? Tahle doba je pryč! Domů se chodí za světla, ale klidně až po dvou dnech a nejlepší party jsou na netradičních místech. House music v nákupním centru? Proč ne?! Navíc už 17. října můžete tančit na legendární DJe mezi výlohami obchodů a sjíždět v rytmu eskalátory.
 

4. Z plných plic! Komukoliv!

řev Není nad to si ulevit. Štve vás tchýně, šéf nebo prostě nechutně mlaskající host v restauraci? Řekněte jim to z plných plic. Nějakou dohru to možná mít bude, ale není nad ten pocit úlevy! Karma existuje, takže hurá do toho!  

5. Ztraťte se ze sítě

příroda
Před dvaceti lety normální věc, dnes však nepochopitelná zhůvěřilost.

Nic nedělejte, neoznačujte na sociální síti, kde jste, ideálně nekomunikujte vůbec a schovejte se do matky Země. Objevte krásu přírody bez dosahu mobilní sítě a najdětě své vnitřní já.

Pak možná zjistíte, že ke štěstí vám přece jen něco chybí - viz body 1 až 4.

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články
Zavřít reklamu