fb pixel 5 věcí, které se stanou, až čeští hokejisté vyhrají zlatou medaili na olympijských hrách – G.cz
Vyhledávání

5 věcí, které se stanou, až čeští hokejisté vyhrají zlatou medaili na olympijských hrách

Budou z nich dobří hokejisté, pokud se ovšem narodili v první polovině roku. + DALŠÍ 1 FOTKA + DALŠÍ 2 FOTKY

Ačkoliv náš hokejový tým na olympijských hrách prozatím prošel pouze přes čtvrtfinále, je důležité podotknout, že v následujících dnech půjde do „tuhého“, jelikož jde o medaile. Čeští fanoušci toto moc dobře vědí, a proto se snaží nechodit spát nebo vstávají ve 4 ráno, aby mohli s nadšením fandit. A jelikož už máme dobrou zkušenost z Nagana, tak už asi tušíme, co se bude dít v případě výhry zlaté medaile. Zde je 5 věcí, které se stanou, až čeští hokejisté vyhrají zlatou.

Martin Miko
Martin Miko 21.2.2018, 11:47

1) Váš Facebook se zaplní hokejem a děkovnými vzkazy

Vzkazy typu „HOŠI DĚKUJEM!“ nebo „FRANCOUZ JE BŮH!“ se vteřinu po zápase začnou objevovat u každého druhého facebookového statusu na vaší timeline. Lidé vlastně budou spamovat už během zápasu spoustu capslockových spamů typu „GOOOOOOOOOOOOOOL“ za doprovodu řevu vášnivých fanoušků ve vašem sousedství. V případě, že bydlíte blízko nějaké hospody, tak si vše užijete i s 3D zvukem dolby atmos.

2) Objeví se noví národní hrdinové

Výhra českých hokejistů v hokeji bude v následujících dvou týdnech to nejcennější v lidských životech tuzemských fanoušků. Ledecká už svůj týden slávy prožila a bude na čase, aby uvolnila svůj vítězný vrchol pro český hokejový tým, který je v našich preferencích na úrovni piva, všeználkovství a nadávání na život.

3) Nastane renesance českého hokeje

Fanoušci hokeje budou pojmenovávat své nově narozené děti po svých oblíbených hokejistech. Cena českého hokeje stoupne a lovci talentů z NHL vyzobou naše nejlepší hráče do velkých zámořských týmů. Hrdinou turnaje se stane i například Petr Koukal, který vstřelil jako jediný gól během nájezdů ve čtvrtfinále proti USA.

4) Pavel Francouz vytvoří nový energy drink

Po olympijských hrách bude Francouz hrát v NHL, kde se stane hvězdou celé soutěže po x sezón. Získá všechny ceny, které jdou, a překoná všechny dosavadní rekordy. Z Pavla Francouze se stane nový Dominik Hašek a bude ho čekat hvězdná kariéra, kterou zakončí tím, že začne podnikat. Buď rozjede svůj vlastní minipivovar nebo se rozhodne konkurovat Redbullu se svým novým energy drinkem.

5) Celá SPD bude vítat na letišti

Jakmile naše hokejová reprezentace získá zlatou medaili, tak hbitý Tomio si bude chtít „přihřát polívčičku“ a ihned natočí gratulační video, ve kterém kromě gratulace českého týmu zmíní islám, Bakalova prolhaná média, zprivatizovaný pořad České televize Marka Wollnera, popírání holokaustu a sadu na výrobu sushi. Z nejasných důvodů zasedne za stolem při tiskové konferenci Českého týmu a poté se nenápadně vetře i na skupinovou fotografii české reprezentace.

A zde je 8 možných scénářů letošních zimních olympijských her.

Podobné články

Doporučujeme

Další články