fb pixel 5 věcí, které se nehodí dělat na začátku vztahu – G.cz
Vyhledávání

5 věcí, které se nehodí dělat na začátku vztahu

Začátky každého vztahu jsou hlavně o takovém tom oťukávání. Oby protagonisté si musí dávat pozor, aby vypadali v tom nejlepším světle a dařilo se jim ještě nějakou chvíli tutlat některé z jejich ne příliš přijatelných nedostatků či choutek.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 9.6.2017, 07:56

Samozřejmě, že přetvářet se nedá donekonečna, ale alespoň ze začátku je třeba si dát pozor na několik věcí.

1. Prdění

Odborníci na vztah se už dlouho přou o tom, kdy je ve vztahu ideální začít před sebou prdět. Odpověď na tuto otázku zatím nikdo nepřinesl. V tomto ohledu lze pouze poradit použít intuici. Ono tak není úplně důležité to, kdy začnete před sebou prdět, ale hlavně to, nebýt první, kdo začne prdět. Jakmile to vašemu protějšku jednoho dne „ujede“, máte dveře otevřené.

Samozřejmě i zde platí, že vše s mírou a pokuste se dodržet základy slušného chování. Pojmenovávat si navzájem své prdy je vhodné až po třech letech vztahu.

2. Fetiše a libůstky

Pokud máte čtrnáct dní slečnu, vezmete ji na drahou večeři, abyste se předvedli, potom do divadla a nakonec ji pozvete domů na kávu, ještě není ta pravá doba, abyste se doma navlékli do latexového oblečku koně, vaší novou partnerku svázali, namazali medem a ze skříně vypustili kozla v tangách a v kouzelnickém klobouku, kterého představíte jako Guru Seximéééka.

Vaše zvrhle a pololegální deviace odkrývejte po malých dávkách.

3. Nesmíte projevit lenost

Pořád musíte vymýšlet nějaký program. Někam chodit, něco zažívat. Nemůžete přeci odhalit, že jste děsně líní a největší radost vám dělá vysedávání u televize. Takovou patnáctikilometrovou pěší túrou na nedalekou zříceninu s následnou prohlídkou od kastelána dáte na odiv, že nejste nudný člověk. I když už po sto metrech melete z posledního.

Pamatujte ale, že i váš protějšek to může mít podobné. Třeba taky děsně rád leží na gauči u televize, ale jelikož je na začátku vztahu a ještě se snaží, tak předstírá, že ta debilní túra na tu ruinu je vlastně děsná pecka.

Dost často se tak stává, že oba děláte něco, co nesnášíte, abyste ukázali tomu druhému, jak jste akční. Ani jeden z vás se však ze začátku nepřizná, že by chtěl být raději celý den zalezlý doma. To je smutná realita nového vztahu.

4. Otevřeně nemít rád kamarády partnera

Partner vás samozřejmě dříve či později vezme mezi své kamarády, aby se s vámi pochlubil. Na vás je, abyste se usmívali, byli zábavní anebo aspoň jednou za čas proboha něco řekli, jinak budete vypadat jako idiot.

Musíte se ke všem chovat hezky a usmívat se na ně, i když to jsou kreténi a vy je nenávidíte. Zakázat partnerovi kamarády můžete po svatbě přeci kdykoliv, takže je důležité to s nimi do svatby vydržet.

5. Zvrácený smysl pro humor

Pokud se rádi smějete postiženým lidem, děláte si srandu z cikánů, židů anebo se smějete, když uvidíte koťátko s uhnilou pacičkou, jak chudák pajdá, boha jeho, utajte to. Zatím to na partnera nevybalujte a vyčkejte. Třeba je na tom podobně. Můžete ho třeba vzít mezi postižené lidi a nenápadně ho sledovat, jestli mu třeba necukají koutky. Jestli ano, můžete se smát postiženým spolu. Potom spolu půjdete za to sice do peklíčka, ale zase budete mít tu svojí spřízněnou duši.

A TADY máte 11 fází každého vztahu z pohledu muže.

Podobné články

Doporučujeme

Další články