fb pixel 5 věcí, které muži u žen nikdy nepochopí – G.cz
Vyhledávání

5 věcí, které muži u žen nikdy nepochopí

Ačkoliv jsou ženy a muži jeden živočišný druh, panuje mezi nimi řada rozdílů.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 16.1.2016, 14:46

Pomineme-li ten úplně základní, že muži mají penis a ženy rády nakupují, máme tu několik mezipohlavních nesrovnalostí, které muži nikdy nepochopí.

1. Ženy mají rády květiny

Kdo to vymyslel? Proč zrovna květiny? K čemu jim to je? Takový puget růží je sice perfektní gesto, které muži otevírá vrátka k ženině vagině, ale logika tam není. Růže za pár dnů zvadnou a konec. Je celkem možné, že ženská obliba květin, coby dárku, je už pouze děděný genetický přežitek někdy z pravěku, kdy se muž vrátil z lovu bez mamuta a aby žena nepošla hlady, cestou ji alespoň natrhal nějaké rostliny.

Kdyby ženy místo květin dostávaly například kilo šunky nebo alespoň ananas, bylo by to mnohem logičtější.

2. Ženy mají rády násilníky

Samozřejmě nebudeme paušalizovat, ale taktéž nebudeme tvrdit, že se to neděje. Řada žen si užívá vztahy s násilnými jedinci, kteří je mlátí, berou jim peníze a zamykají doma.

Jakmile jí milého zavřou do vězení (samozřejmě za nějaký jiný násilný čin, jelikož ona by ho za domácí násilí nikdy neudala), najde si zase nějakého podobného sympaťáka s vytetovaným hákovým křížem na zádech, který ji bude po nocích z rozmaru mlátit pumpičkou na kolo a típat o ní vajgly. Ona to bude brát jako gesto nezměrné lásky.

3. Padesát různých krémů na poličce v koupelně

Krémy, mastičky a různé gely samozřejmě již z poličky v koupelně expandovaly na pračku, na koš na prádlo a některé už i do kuchyně. Libovolný krém proti celulitidě nebo peeling (ať už to je cokoliv) občas muž nalezne i v ledničce anebo v kapse u své bundy.

K čemu to všechno je? Muži nic takového nepoužívají a jsou na živu. Pokud máte celulitidu anebo jste hnusná (popřípadě obojí), tak se smiřte s tím, že žádný krém vám nepomůže.

4. Diety a hubnutí

Statistiky ukazují, že na každou ženu v naší republice připadají tři dietologové a přes tři stovky různých diet.

Zřejmě jsou všechny ženy přesvědčeny, že jsou tlusté a touží se dostat zpět na svou porodní váhu. Pokud nejde o zdravotní důvody, tak ženy hubnou výhradně kvůli mužům a nenechají si vysvětlit, že muži nemají rádi, když je žena při sexu pořeže vystouplými žebry.

5. Kabelky

Je to jedna z možností, jak mít neustále při ruce životně důležité věci jako pudr, rtěnku, žvýkačku, jeden tampon, peněženku a spoustu starých pomuchlaných kapesníčků. Nicméně je to rovněž jedna z nejméně pohodlných možností. Proč ženy nenosí batoh? Tahat se s kabelkou na jednom rameni, popřípadě pověšenou na předloktí je maximálně nepohodlné, vezmeme-li v potaz možnosti jako již dříve zmíněný batoh, ledvinka anebo příruční muž – kamarád, který ženu již roky miluje a udělá pro ni první a poslední, a který ženě všechny potřebné věci ponese na zádech.

A to není všechno. Nejen, že kabelky jsou, co se týče přepravy předmětů, nepraktické, ženy je dokonce sbírají.

Vědci prokázali, že průměrná žena myslí na kabelku až dvacetkrát denně a pokud si jednu alespoň jednou denně neosahá či neočichá, velmi tím snižuje věkovou hranici menopauzy.

A TADY se dozvíte deset důvodů, proč jsou muži lepší než ženy.

Podobné články

Doporučujeme

Další články