fb pixel 5 věcí, co vás v životě neminou a jsou tisíckrát horší než zkouškové (tak přestaňte fňukat) – G.cz
Vyhledávání

5 věcí, co vás v životě neminou a jsou tisíckrát horší než zkouškové (tak přestaňte fňukat)

+ DALŠÍ 1 FOTKA

Zkouškové období je v plném proudu a je to asi počasím, že to po zimním semestru vysokoškoláci prožívají tak nějak víc. Pokud stejně jako my máte ve svém okolí pár studentů, jistě jste si všimli jejich neustálého vystresovaného fňukání. Určitě na to mají právo, nám to ale nebrání je trochu poškádlit a pokusit se probrat je z diskotéky. A tak jsme dali dohromady 5 věcí daleko horších než zkouškové. Napadly nás na první dobrou, zbytek bychom rádi nechali na vás, čtenářích, co už jsou takříkajíc v procesu - napište nám do komentářů svoje nápady, ať to ti mrzcí studující flákači konečně pochopí.

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 3.2.2018, 14:38

1. Pracovní pohovor

Víte, jak si před zkouškou připadáte jako totální idiot a čím déle pak mluvíte, tím horší to je? Znásobte to milionem a máte pocit, kterého se vám dostane hned u prvního pracovního pohovoru. Tam navíc nakráčíte opiti dojmem, že s vysokoškolským titulem vám to přece musí dát. Ale nedají. Takových jako vás tam čeká další patnáct. S počtem neúspěšných pohovorů budete snižovat a snižovat své nároky a domů chodit čím dál tím zoufalejší.

2. Pochody na kobereček

Až si konečně najdete práci, může se stát, že vás šéf bude cholerická stíhačka, co z vás za pár týdnů udělá hromádku pocuchaných nervů. Nebo narazíte na někoho normálního, ale pak něco zkoníte. Poprvé to proběhne klidnou domluvou, podruhé už mírně netrpělivým pokáráním a potřetí už s vámi budou mluvit jako s debílkem. V obou případech to povede k tomu, že velkou týdenní poradu nezvládnete bez půlky Neurolu.

3. Porod

Zázrak zrození? Nejšťastnější den života? Jo, když vám pak dají do náručí tu roztomilou smějící se věc, tak to asi sedí, co tomu ale předchází, to je nářez. Dámy se na to jistým způsobem psychicky připravují celý život, takže to víceméně dávají, pro pány je to ale extrémně vypjatý moment téměř ve všech případech.

4. Rozvod

Statistiky znáte, že ano? Rozpadlých manželství je víc než hub po dešti, tak vám nechceme přát nic zlého, ale počítejte s možností, že i vy jednou budete procházet v lepším případě několikaměsíčním peklem plným hysterie, křiku, sebeobviňování a tak dále, a tak dále...

5. Kocoviny po třicítce

Myslíte, že to na seznam nepatří? Tak to jste ještě žádnou kocovinu po třicítce nezažili. Hrabete se z ní tři dny, opilecké výlevy mají mnohem horší dopad na vaše vztahy a zatímco na přednášku můžete klidně přitáhnout rovnou z hospody, v kanceláři vás za to úplně klidně smetou ze stolu do koše spolu s ostatním bordelem a hezky vynesou do kontejneru.

A tady čtěte, jak jsou na tom čeští studenti se sexem.

Podobné články

Doporučujeme

Další články