5 typů lidí, které potkáte na závodním okruhu – G.cz
Vyhledávání

5 typů lidí, které potkáte na závodním okruhu

Auta přitahují sakra rozdílné lidí, když se všichni sejdou na závodním okruhu, je to pěkně pestrá směsice...

1. Pracháči

200-ferrari2 www.worldclassdriving.com Přijedou sporťákem za miliony, se kterým umí jezdit jen rovně. Když hrozí, že je na trati předjede výrazně slabší auto, hodí varovná světla a "chladí motor a brzdy". Pak vylezou v depu v žabkách, za které byste vy dali celou výplatu, a jdou zjišťovat, kdo všechno je při jízdě fotil.

2. Teoretici

sdfasdf senorgif.com Přesně ví, že vaše pneumatiky jsou na prd a kdybyste měli ty a ty ráfky, ušetříte půl kila neodpružené hmotnosti. Mají přesně jasno, jak má vypadat okruhové auto pro zábavu a na zadnici mají vytetovaný motor RB26DETT z Nissanu Skyline. A pak prosí, jestli byste je nehodili alespoň na autobus, protože jejich orezlý Peugeot nenastartoval.

3. Začátečníci

corsa-trackday-oto-04 revistatrackday.blogspot.com Žádný učený z nebe nespadl - pokud se chtějí učit zvládat své auto, okruh je ta nejlepší volba. Brzdí mnohem dřív než všichni ostatní, plyn přidávají opatrněji a později. Občas se motají na úplně špatné straně dráhy, protože teprve zjišťují, která stopa je ta ideální. A pokud se dostanou do smyku, sem tam panikaří a dupnou na brzdy. Buďte na ně hodní!

4. Profíci

tonylanciabeta wikimedia.org Na přívěsu si přivezou auto, ve kterém je akorát motor, převodovka, ochranný rám, sedačka a volant. Jsou výrazně rychlejší než všichni ostatní, a také se na okruhu umí chovat. Koukají do zrcátek, na nikoho se zbytečně nelepí, pouštějí rychlejší auta a ta pomalejší předjedou, jen když je to bezpečné. Bedlivě je sledujte a možná se něco naučíte.

5. Dementi

Je zvláštní, jak jsou si všichni podobní. Poznáte je, ještě než sednou do auta - většinou mají gatě tříčtvrťáky nebo tepláky, tričko s límcem nahoru, brýle Ray Ban Aviator a gel ve vlasech. A přežvykují jako telata. Na okruhu drží volant levou rukou v poloze dvou hodin, druhou mají na řadičce. Zvlášť, když mají automat. Plyn používají stylem on-off a jejich vozem duní taneční hudba. Většinou sebou vezou ještě další čtyři polodementní kamarády, kteří si vše natáčejí na mobily. Bacha na ně, na trati vás nevidí, protože mají hlavu zaraženou hluboko ve své vlastní zadnici.

Podobné články

Doporučujeme

Další články