5 typů exotů, které potkáte na studentských diskotékách – G.cz
Vyhledávání

5 typů exotů, které potkáte na studentských diskotékách

Univerzitní diskotéky u kolejí jsou jako zoo, potkáte tam hromadu vážně divných individuí. Tyhle jsme byli schopni identifikovat...

1. Studenti z venkova

gipsdfshy giphy.com Sedí v koutě, moc se nebaví a neustále těkají očima, zda je někdo nepozoruje. Případně si upravují šaty, které jim přijdou podřadné oproti velkoměstským studentům. Když se s nimi začnete bavit, vykládají, jak u nich na dědině poráželi prase nebo jaká to byla sláva, když na zábavu přijelo hudební duo s klávesami a harmonikou.  

2. Slováci

giasDFphy giphy.com Pilní, ambiciózní, chytří - čili pro českého studenta absolutně nesnesitelní. A ještě si dovolují okouzlovat holky svým exotickým přízvukem. To nemají na Slovensku vlastní univerzity?  

3. Bývalí studenti

gipsfdghy giphy.com Jsou zaměstnaní, mají peníze, obleky a studentky považují za snadnou kořist. Škoda, že netuší, že jejich kecy o jobech, manažerech, mítincích, projektech a prezentacích jsou nudné, až to bolí.  

4. Dědkové

gipsadhy giphy.com Plešatějící chlapíci okolo čtyřicítky, navlečení do těsných triček Ed Hardy. Mají žlutou pleť ze solárka, bicepsy z posilovny, lavor z piva a doma dvě děti plus zlou ženu. Natřásáním před holkami, které mohou být klidně jejich dcery, si dokazují, že jsou stále kanci. V životě jsme neviděli, že by měly studentky o takové dinosaury zájem.  

5. Zlatokopky

gipadfhy giphy.com Dobře ví, proč jdou na diskotéku jen se stovkou v peněžence. Vyhlédnou si kavku, která utrácí a nemá společnost, pak se nechají zvát na drinky, tahají z ní cigarety a když už by se mělo jít na věc, přesunou se k další oběti. Jako upír nebo podobný hnusný parazit.  
TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články