fb pixel 5 triků, jak začlenit muslimského imigranta do společnosti – G.cz
Vyhledávání

5 triků, jak začlenit muslimského imigranta do společnosti

Horda imigrantů, z nichž jsou mnozí muslimové, kteří se do Evropy posledních pár let valí po statisících, podněcuje jednu zásadní otázku. Jak takového imigranta začleníme do naší společnosti?

Dominik Landsman
Dominik Landsman 28.7.2017, 07:16

Ponechme Německo Německem a Francii Francií a zaměřme se na tu naší malou zemičku. Jak začleníme ty hordy muslimů do naší společnosti? Zde nabízíme několik triků.

1. Humanitární sbírka sandálů a ponožek

Pokud začneme sbírat víčka na sandály a ponožky, bude jich dostatečné množství pro všechny muslimy. Jakmile si jednou obléknou ponožky do sandálů, do žádného nebe nepůjdou. Člověk, co nosí ponožky v sandálech, nemá na nebe nárok. Jakmile muslim pozbude možnosti odejít po smrti do nebe, stane se otevřený novým věcem a začne žít daným okamžikem.

2. Školení

Každý muslimský imigrant by musel po svém příjezdu do naší země absolvovat týdenní intenzivní školení.

Profesionální školitelé z řad romských harcovníků (ti jsou potřeba k uvolněné atmosféře, neboť díky své tmavší pleti působí více arabsky) by provedli imigranty taji sociálního systému.

Každý večer by probíhalo poslouchání kapely Kabát a povinné nadávání u fotbalového zápasu, který by se promítal na velikém plátně.

Školitelé by rovněž imigrantům vysvětlili, že my Češi máme své křesťanské hodnoty, které je třeba respektovat, načež by ovšem zdůraznili, že i přes naše křesťanské hodnoty jsme většinou ateisté.

3. Inkluze

Nesmíme zapomínat ani na muslimské děti. Ty by byly zařazeny do běžných škol. Byl by jim ale přidělen vyškolený lektor, který by byl celou dobu přítomen ve třídě. Muslimským dětem by pomáhal s výukou a vysvětloval jim, že pokud se malému Ahmedovi líbí malá Anička, není vhodné jejím rodičům nabídnout pytlík rýže za to, že si ji nechá a zavře doma spolu s Leničkou, Natálkou a Haničkou. Malému Ahmedovi by rovněž lektor vysvětlil, že když mu Petřík sebere svačinu, není vhodné mu vyhlásit džihád a posléze se odpálit v šatně.

4. Práce

Nejlépe někoho začleníme do společnosti tak, že mu najdeme práci. Ideální práce pro muslima se nabízí pozice bedňáka kapely Ortel nebo člen volebního štábu Tomia Okamury.

Ti, na které se nedostane, mohou prodávat kebab anebo vyrábět náramky z korálků.

5. Zařídit mu profil na diskusi na Novinkách

Samozřejmě, že je potřeba muslima naučit česky. Není potřeba ho naučit česky nějak až zbytečně moc. Chabá čeština na diskusi na Novinkách stačí. Naopak je to výhodou.

No a potom ho posadit k počítači a pustit ho na to. Diskutéři na Novinkách se už o jeho začlenění do společnosti postarají. Nebude to trvat dlouho a stane se z něho příkladný Čech.

A TADY se můžete podívat, jak kadí správný muslim.

Podobné články

Doporučujeme

Další články