5 tipů pro ženy, jak správně uspokojit muže rukou – G.cz
Vyhledávání

5 tipů pro ženy, jak správně uspokojit muže rukou

V oblasti uspokojování mužů se hodně propírá orální sex. Radami, triky a tipy na toto téma se to internetem jen hemží. Nicméně je potřeba pamatovat, že i taková dobře odvedená ruční práce dokáže muže uspokojit srovnatelně (ne-li přímo lépe), jako byste mu to udělala pusou.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 30.1.2017, 17:30

Preference mužů v uspokojení se samozřejmě liší. Je velká část mužů, která na orální sex nedá dopustit. Nicméně pokud do toho zapojíte nejen to srdíčko, ale i zručnost a patřičnou techniku, muži při ruční práci budou vrnět blahem.

1. Penis není joystick

Základní pravidlo každého honění je uvědomit si, že penis není kus klacku. Penis je také člověk, který cítí bolest, má své sny a touhy.

Rozhodně není zapotřebí s ním kvedlat jako s joystickem nebo řadicí pákou. Hezky nahoru, dolů, nahoru, dolů, nahoru, dolů…. Žádná zleva doprava. Žádné ohýbání. Žádný pokus o uzel.

2. Varlata? Ano, ale s citem

Někteří muži mají rádi, když jim druhou rukou jemně mnete varlata. Tady ale pozor. Varlata jsou velmi citlivá. Rozhodně je nemačkejte příliš. Netahejte za ně a nepokoušejte se z nich během ruční práce stavět sněhuláka. V šourku je nikterak nepřemísťujte. Nechte je tam, kde jsou.

3. Rychlost

Odborníci doporučují rychlost prodiskutovat s partnerem. Obecně se dá říci, že čím rychleji, tím dříve se muž udělá. Nicméně to je opravdu jen velmi obecně.

Na druhou stranu s kadencí jednoho „nahoru, dolů“ za pět minut budete honit týden. Pokud máte naspěch a chcete, aby to bylo za vámi, tak pamatujte, že nic se nemá přehánět. Jestliže pojedete jako fretka na kokainu a vaše ruka na penise bude připomínat díky nadzvukové rychlosti jen matnou šmouhu, nebude to příjemné ani pro jednu stranu.

4. Kterou rukou?

Záleží na více faktorech. V případě, že obejmete mužův penis oběma rukama a ještě je dostatek prostoru na pohyb, gratulujeme vám i partnerovi.

U běžných mužů, u kterých se dá použít jen jedna ruka, tam záleží na vaši síle, výdrži a šikovnosti. Obecně pravačky by měly používat spíše pravou ruku. Přeci jenom v ní mají větší cit, sílu i výdrž. Pro levačky zase platí levá ruka.

Zvolte si však ruku, která aktuálně vyhovuje vaší poloze. Pokud ležíte vedle muže na zádech napravo od něho, pravou rukou by se vám zacházelo obtížně. Rovněž pamatujte na úhel úchopu. Pokaždé se snažte, aby pohyby ruky při honění šly od kořene penisu ke špičce vždy kolmo vzhůru.

V kontextu toho je vždy lepší, pokud ztopořený penis a mužovo břicho spolu svírají ostrý úhel. Tupý úhel je špatný.

5. Co s odpadem?

Vedlejší produkt mužského orgasmu, ejakulát, může být kamenem úrazu. Není nic horšího, než když mužovi řádně vyhoníte a posléze si potřísněné ruce zhnuseně otřete muži o břicho, stehna či nedej bože oblečení.

Pokud vám na rukách, či jinde na těle ulpělo mužské semeno, vždy muži hezky poděkujte a toto si jděte někam do ústraní setřít papírovými kapesníčky. Nezapomínejte otřít i samotného muže. Přeci jenom by to měla být služba se vším všudy. I s úklidem.

Pokud neseženete pomocnou ruku, tak TADY se můžete podívat na osm argumentů, proč masturbovat každý den.

Podobné články

Doporučujeme

Další články