fb pixel 5 tipů, jak zjistíte, že je na vás partnerka víc než naštvaná – G.cz
Vyhledávání

5 tipů, jak zjistíte, že je na vás partnerka víc než naštvaná

Pro běžného muže není téměř možné rozeznat, kdy je na něho žena naštvaná. Ženy totiž při svém naštvání vysílají signály, které muži nechápou. Není to ničí vina. Prostě jen chyba v komunikaci.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 24.10.2017, 10:23

Žena vám neřekne: „Jsem nasraná, jelikož jsi neumyl nádobí.“ To ne. Ona se raději začne chovat divně, bude odtažitá a bude věřit, že přijdete sami na to, co jste udělali špatně a zjednáte nápravu.

No a potom se divíme, že tolik chlapů jde radši chlastat s kamarády do hospody, než by doma celý večer zachytávali nejasné signály a pokoušeli se je přeložit do srozumitelného jazyka. Jak poznáte, že je na vás partnerka víc než naštvaná?

1. Jenom sedí a tváří se nedůtklivě. Na dotaz: „Co se děje?“ Odpoví: „Nic.“ Pokaždé, když se ženy zeptáte, co se děje, a ona odpoví nic, je víc než naštvaná. Jinak by začala hodiny a hodiny žvanit o Věrce z práce, která je kráva a má špatný účes.

2. Vysloví ono temné a zavádějící: „Dělej si, co chceš.“ To se zeptáte, jestli jí nevadí, že půjdete ven s přáteli a ona odvětí: „Dělej si, co chceš.“ Na první pohled to vypadá zcela srozumitelně. Máte si dělat, co chcete. Paráda. Ale vy musíte číst mezi řádky.

Věta: „Dělej si, co chceš,“ znamená: „Jsem na tebe nasraná, opovaž se to ještě zhoršit. Spíš se zamysli, co jsi udělal špatně a zjednej nápravu.“ Vypadá to komplikovaně a taky že je. Je vůbec div, že lidstvo dávno nevymřelo.

3. Rozšiřují se jí nozdry, začíná brunátnět, v ruce drží ostrý předmět, se kterým vám šermuje před obličejem a hystericky křičí, že si měla tehdy vzít raději toho Karla, který sice bydlí v maringotce, ale zase píše hezké básničky.

4. Večeři si musíte udělat sami. Jestli je partnerka fakt víc než naštvaná, tak nejen, že si ji musíte udělat sami, ale musíte si na ni koupit i věci.

Prostě pokud se zeptáte, co bude k večeři, a odpovědí vám je, že nic a že si máte něco udělat, je zle. Udělali jste něco špatně a vy se nikdy nedozvíte co. Mazejte do květinářství pro růže nebo tak něco.

5. Je ticho. Moc nemluví. Aha? Tady pozor. To není jen tak. S vaší partnerkou je něco špatně. Pokud vaše partnerka příliš nekomunikuje, znamená to, že je víc než naštvaná. Tichá nenávist je ta nejhorší. Navíc vy nevíte, proč je naštvaná, a nemáte šanci se to dozvědět.

Nezbývá vám, než se uchýlit někam do kouta a čekat, až ji to přejde.

Jste žena a zajímá vás, jak poznáte, že je váš partner na vás naštvaný? Nebojte, mysleli jsme i na vás. Inu, pokud je na vás váš partner naštvaný, tak to poznáte tak, že vám to řekne. Prostě k vám přijde, řekne vám, proč je naštvaný a navrhne vám několik variant, jak situaci řešit. Tím je pro muže věc vyřešená a nastává fáze loudění sexu.

A TADY máte deset důvodů, proč jsou muži lepší než ženy.

Podobné články

Doporučujeme

Další články