5 tipů, jak spolehlivě zažehnat partnerskou krizi – G.cz
Vyhledávání

5 tipů, jak spolehlivě zažehnat partnerskou krizi

Všude je toho plno. Různí vztahoví šarlatáni se předhánějí v radách, jak překonat partnerskou krizi, protože to oni ví nejlíp. Takový třikrát rozvedený znuděný rutinér, který prostě musí něco napsat, aby se to četlo, popřípadě padesátiletá panna se zarostlým nehtem u nohy na palci, která si chodí pro rady ve vztazích k vědmě, to jsou prostě odborníci na svých místech.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 5.6.2016, 08:42

Jelikož je to téma moderní a posh, tak i my přicházíme se svou troškou do mlýna. Je váš vztah na hovno? Máme pro vás několik tipů, jak z toho ven.

1. Domácí násilí

Základem každého vztahu je komunikace. Když vázne komunikace, vázne i vztah. Jestliže si poručíte k večeři svíčkovou a vaše partnerka vám místo toho udělá lečo, je to jasná chyba komunikace. Ty informační toky se někde zpřetrhaly.

Pokud se to opakuje a vy už desátý večer po sobě žerete lečo, je čas s tím vztahem pohnout. Normálně partnerce rozbijte hubu. Ona si to bude pamatovat a příště už vám uvaří, co vám na očích uvidí.

A pozor vážení. Žijeme v 21. století. Ženy jsou plně emancipované. Tím pádem i ženy mohou rozbít hubu svým partnerům. Vůbec se toho nebojte. Máte na to právo. Jestliže jste mu už stokrát říkaly, že špinavé ponožky patří do koše na prádlo a on to stále nechápe (opět chyba v komunikaci), tak mu jednu vražte. Nebo dvě. Tři….

Přesdržka je koření zdravého vztahu.

2. Poohlédněte se jinde

Prochází váš vztah krizí? Je váš vztah vyčpělý? No tak ho ukončete. Tam venku na vás čeká spousta jiných a zdravých vztahů. Proč se trápit ve vztahu, který nefunguje?

3. Pořiďte si dítě

Klasická náplast na nefunkční vztah je dítě. Je to logické. Je to jako zbavit se bolesti hlavy. Když vás bolí hlava, tak si zlomte nohu a na bolest hlavy zapomenete.

S dítětem je to stejné. Jakmile se dítě narodí, budete natolik nevyspalí, unavení a ztrhaní, že vás nějaký nefunkční vztah nebude vůbec zajímat. Jediné, po čem budete toužit, je chvilka spánku.

4. Poraďte se se svým numerologem

Váš nefunkční vztah zachrání čísla. Čísla zachrání všechno. Numerolog podle vašeho data narození pomocí derivace a trojčlenky vyvodí z vašeho vztahu závěry a podá jednoduché řešení krize.

Nemáte-li numerologa, skočte za svou kartářkou, mastičkářkou, čarodějnicí nebo médiem. To vždycky pomůže. Na nefunkční vztah rovněž aplikujte horoskopy.

5. Poraďte se s milenkou

Váš vztah z nějakého důvodu nefunguje? Vaše partnerka je přehnaně žárlivá, dělá vám scény, projíždí telefon a nechce s vámi spát? Poraďte se se svou milenkou a spolu určitě přijdete na to, kde je zakopaný pes.

A TADY se můžete podívat na 18 vět, které zaručeně zničí váš harmonický vztah.

Podobné články

Doporučujeme

Další články