5 tipů, jak se stát celebritou a známou osobností, které leží svět u nohou – G.cz
Vyhledávání

5 tipů, jak se stát celebritou a známou osobností, které leží svět u nohou

Už vás nebaví být zatrpklý nýmand, kterého neznají ani jeho sousedé? Máte ambice být někdo, ale nic neumíte?

Dominik Landsman
Dominik Landsman 14.4.2018, 15:54

Nezoufejte. Právě pro vás je totiž nachystaný status celebrity. Být celebritou je totiž nejen poměrně jednoduché, ale navíc povznášející.

Existuje několik variant toho, jak svého snu dosáhnout.

1. Těhotenství

K tomu, stát se celebritou není třeba mnoho. Stačí zbouchnout už nějakou stávající celebritu anebo se celebritou nechat zbouchnout.

A dokonce nemusíte zbouchnout ani samotnou celebritu. Stačí, když oplodníte manželku celebrity, popřípadě, pokud se necháte oplodnit manželem celebrity. Celebritovství se šíří pohlavním stykem.

V případě, že okolnosti samotného zbouchnutí budou dramatické (například celebrita těhotenství popře a bude se soudit), budete mít hlavní stránku v bulváru a to už něco znamená.

Jestliže vás zbouchne Karel Gott, budete nesmrtelní a dostanete nabídky moderovat pořady o celebritách.

2. Modeling

Jste mladá, vysoká, plochá, v obličeji ucházející slepice, která váží čtyřicet kilo, co se živí výhradně vodou a kokainem? Umíte se obléknout anebo se alespoň nechat obléknout? Umíte chodit? Umíte kousek jít dopředu, pak se zastavit, otočit se a jít zase kousek dozadu?

Tak v tom případě máte kvalifikaci na to, být modelkou. Modelky jsou celebrity. Zvlášť ty dobré (těžko říct, jak se pozná dobrá modelka od té špatné). Na modelky stojí fronty hokejisté a fotbalisté, aby je mohli použít. A to už něco znamená ne?

Běžné modelky jsou většinou pouze pěšáci bulváru a malé celebritky, ale je to odrazový můstek k další metě.

3. Modelka, co si nechala zvětšit kozy

Vrcholná fáze modelky. Víc už toho modelka v životě nedokáže než to, že si nechá zvětšit kozy. Nejlépe k operaci přizvat reportéry aby zaznamenali průběh operace a když se modelka probere z narkózy, aby mohla hnedka za tepla vylíčit své pocity.

Bohužel však zájem o modelky, jak stárnou, postupně uvadá, takže doporučujeme zvadlým modelkám za zenitem nechat se zbouchnout celebritou (viz bod 1), aby si stále zachovaly statut celebrity.

4. Reality show

Další líheň celebrit pro lidi, co nic neumí, kteří se stanou celebritami. Ať už je téma show jakékoliv, musíte dbát na tyto základní věci.

- S někým začít okamžitě před kamerou souložit.

- Být nepříjemný, arogantní a všem nadávat. Prostě urvat si tu pozornost jen pro sebe.

- Být nechutný. Zanedbávat osobní hygienu a pomlouvat spolusoutěžící.

- Být extravagantní. Například si oholte koule a namalujte si na nich tibetskou vlajku. Nebo si oholte vlasy, pak se rozbrečte a buďte hysteričtí.

- S někým se poperte. Nebo ho rovnou zabijte. Jeho škoda nebude, neboť na jeho místo se klepe sto dalších a vy budete okamžitě v novinách.

- Nebojte se nahoty. Své genitály i obnažená ňadra, jakoby náhodou nechte vypadávat z oblečení pokaždé, když na vás míří kamery.

5. Dědictví

Je váš rodič celebritou? V dětství vás neustále cpal před fotografy a oblékal vás do roztomilých oblečků? Tak to jste celebritou. Celebritovství, nejen že se šíří pohlavním stykem, ale je i dědičné.

A tady se můžete podívat na dvanáct celebrit, které prostě a jednoduše vyrostly.

Podobné články

Doporučujeme

Další články
Zavřít reklamu