fb pixel 5 tipů jak poznáte, že to není ten pravý – G.cz
Vyhledávání

5 tipů jak poznáte, že to není ten pravý

Máte konečně svou pravou lásečku a myslíte si, že to bude napořád? Máte pocit, že jste našla toho pravého? Bohužel máte smůlu. Nenašla.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 9.9.2017, 08:25

Tedy třeba jo, ale taky třeba ne. To vy sama nemůžete rozhodnout. To musíme rozhodnout my. Přidáváme indicie, podle kterých poznáte, že to ten pravý není.

1. Je ošklivý

Ženská, vzpamatujte se proboha. Jasně, že vám je už po třicítce, biologický hodiny tikají, chcete se večer k někomu přitulit, jezdit společně na výlety a večer si povídat s někým jiným než s vaší matkou po telefonu, která vám pořád vyčítá, že ještě nemáte děti.

Ale i když jste zoufalá, nemusíte brát hned každou hříčku přírody, nad kterou si lámou hlavy přední biologové a kožní specialisté. Rozhodně vás nenabádáme, abyste byla povrchní, to v žádném případě. Důležitý je, že je hodnej a má vás rád. Nicméně musíte brát na zřetel, že vy se na tu hromádku neštěstí musíte dívat. Pokud mu přes ksicht přehodíte hadr, abyste tu hrůzu neviděla, problém nevyřešíte. Jestliže vám přijde odporný, ten pravý to nebude.

Na ošklivý chlapy budete mít dost času po čtyřicítce. Tam už opravdu není čas na hrdinství a je třeba brát cokoliv s penisem, co se hýbe.

2. Je ženatý

A to je nemilé. Je ženatý. Slíbil vám, že se rozvede? Slíbil vám, že se nerozvede, ale jenom kvůli dětem, a že miluje jenom vás? Slíbil vám, že se nerozvede kvůli penězům, ale vás klidně vezme v létě na víkend na Mácháč? Ať už slíbil cokoliv, vykašlete se na něj. Tam někde venku pobíhá spousta neženatých mužů, kteří vám ten víkend na Mácháči slíbí taky.

3. Mlátí vás

Když vaše lásečka přijde z práce, hned ve dveřích vám jednu vlepí. Po večeři vám dá pěstí do břicha, protože polívka byla přesolená. Večer vám zlomí ruku, protože ho svým luxováním rušíte při sledování fotbalu. No a když se vrátí nadranej z hospody domů, jen tak z lásky vás propleskne ve spaní.

Tady je asi načase si uvědomit, že s tímhle štěstí nenajdete. Tam venku je spousta mužů, kteří vás mlátit nebudou. Fakt jo. Vyserte se na toho debila a jděte za jiným a lepším.

4. Nezaměstnaný a chudý netáhlo

Celý den se válí na gauči. Stěžuje si, jak je všechno na hovno a že se proti němu všichni spikli. Nevydělává peníze a jenom vysává váš účet.

Svůj neúspěch svaluje na druhé. Vyvalený pupek deroucí se z umaštěného bílého nátělníku dokresluje jeho odevzdanost, kterou podtrhává usrkáváním lahváče za tři koruny i se zálohou. Tohle váš princ na bílém koni nejspíš nebude.

5. Záletník

Jestliže si tahá domů cizí ženský a vy mu to trpíte, je chyba na vaší straně. Tedy chyba v tom, že s ním pořád jste a doufáte, že se to zlomí. Nezlomí.

Jestliže si tahá domů cizí muže a nestojí o to, abyste ze zapojila, je čas jednat. Vyhoďte toho buzíka s jeho DVD Sexu ve městě, růžovými tričky s výstřihem do véčka, čivavou Reném i jeho podezřelým kamarádem Stáňou, který k vám chodí až záhadně často a nosí kabelku, z domu. Tady vám fakt pšenka nepokvete.

A TADY máte 11 fází každého vztahu z pohledu muže.

Podobné články

Doporučujeme

Další články