fb pixel 5 tipů, jak pokazit Vánoce celé rodině a zůstat příští rok úplně sám – G.cz
Vyhledávání

5 tipů, jak pokazit Vánoce celé rodině a zůstat příští rok úplně sám

+ DALŠÍCH 5 FOTEK + DALŠÍCH 6 FOTEK

Říká se, že Vánoce jsou svátky klidu a míru, ale taková pravda to tak úplně není. Předchází jim totiž nesčetný stres, který zahrnuje nakupování dárků, pečení, vaření, smažení, uklízení, zdobení a další přípravy, bez kterých se tyto svátky neobejdou. Jakmile veškeré tyto úkony vykonáte, je skvělé, když se sejde celá rodina pohromadě. Máte čas vytrollit celou rodinu, třeba i na Štědrý den.

Martin Miko
Martin Miko Aktualizováno 20.12.2021, 11:01

Zde je 5 tipů, jak pokazit Vánoce celé rodině a zůstat příští rok úplně sám.

1. Zabalte ponožky do obalu od Playstationu 5

Tradiční kanadský žert, který spočívá v tom, že vaše dárky zabalíte do obalů od luxusního zboží. Ideální je použít krabice od Macbooku, iPhonu, Playstationu 5 nebo hodinek Rolex. Počáteční radost se může hodně rychle přetransformovat v naštvanost a někdy i agresi, takže doporučujeme raději si vzít chrániče na zuby.

2. Připomeňte protimuslimskému otci křesťanské hodnoty

Toto funguje obzvláště v rodinách, kde nemají rádi migranty. U štědrovečerní večeře začněte mluvit o tom, že jsou Vánoce křesťanským svátkem a tím, že je slavíme, dáváme najevo, že nám nejsou křesťanské hodnoty, kterými jsou kromě desatera i solidarita, respekt ke svobodě druhého a pomoc druhým, úplně fuk. V návaznosti na to jim řekněte, že jste místo nákupu dárků darovali 10 tisíc korun na pomoc uprchlíkům v Česku. V nejhorším případě vás otec rodiny vydědí.

3. Přiveďte pár bezdomovců ke štědrovečerní večeři

Není nad to se na Štědrý den bez optání rozhodnout pozvat k sobě domů partičku bezdomovců na rodinnou večeři. Můžete si to u rodiny obhájit tím, že jste dobrá duše. Jenže samozřejmě každý bude vědět, že jste to udělali jen proto, abyste mohli pozorovat ty naštvané výrazy vašich příbuzných u rodinného stolu, u kterých si zaručeně vysloužíte nenávist.

4. Dejte do bramborového salátu ananas nebo jablka

Současné trendy směřují k tomu, že kromě veganské verze bramborového salátu s veganskou majonézou a tofu se objevuje na internetu spousta nových receptů, které zahrnují bramborový salát s jablky, chřestem nebo ananasem. Tyto ingredience v tradičním bramborovém salátu mohou způsobit zkažené svátky všem.

5. Připravte THC vaječňák

Tohle je trochu zrádný nápad, který samozřejmě nedoporučujeme, ale zaručeně okoření vánoční atmosféru. Zhulit potají celou rodinu vaječným koňakem s vylouhovaným THC vás může přijít pěkně draho. Babička to pravděpodobně nepochopí. Raději to nedělejte, protože je to tak trochu trestné, ale je tu ta možnost.

A zde je 10 nejlegendárnějších vánočních reklam, které známe.

Podobné články

Doporučujeme

Další články