5 snadných způsobů, jak zrušit Ferrari – G.cz
Vyhledávání

5 snadných způsobů, jak zrušit Ferrari

Silné, sportovní, exotické - to je Ferrari. A k výčtu vlastností si ještě přidejte, že je magnetem na blby, kteří nerespektují sílu motoru...

1. Ferrari offroadové

Když dupete na plyn jako pitomec, stane se průšvih. A když dupete na plyn na klikaté silničce v kopcích, musíte počítat s tím, že si uděláte výlet do terénu. Řidič a spolujezdec naštěstí vyvázli jen s drobnými zraněními.  

2. Ferrari testovací

Půjčíte si Ferrari California na testovací jízdu. Plyn používáte stylem on-off a navíc ještě ve městě. Upřímně, nechápeme, že chlapík z dealerství na sedačce spolujezdce tohle kopyto nevyhnal z auta už po půl minutě, bouračka byla nevyhnutelná...  

3. Ferrari z půjčovny

Auta z půjčoven sporťáků mají těžký život. Lidé se k nim chovají jako dobytci a pak to dopadne takhle. Když máte na zadních kolech pěkných pár stovek koní a nevíte, co s nimi, dopadne to takhle - Ferrari F430 přišlo o čumák.  

4. Ferrari na mokru

Ferrari 458 Italia má ve svém elektronickém mozku chytré stabilizační a trakční programy, které řidiči zachrání zadek za ztížených podmínek. Ale tito pomocníci nejsou všemocní, zvlášť když prší. Cazzo! Madonna mia!  

5. Ferrari na hraně

Tohle je LaFerrari. Nejdražší a nejrychlejší auto, které jsou vám Italové z Maranella schopni nabídnout. Bude vyrobeno jen 499 kusů a majitelé budou krotit výkon 963 koní, na kterém se podílí dvanáctiválec s objemem 6,3 litru a elektromotor. Tohle video pochází z testování ještě rychlejší verze na okruhu v Monze. Ve druhé a půlté minutě uvidíte, jak zkolabuje zavěšení zadního kola - vývoj je skutečně náročný.
TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články