5 případů u mužů, kdy NE může znamenat ANO – G.cz
Vyhledávání

5 případů u mužů, kdy NE může znamenat ANO

Zatvrzelí obšourníci, úchyláci a násilnici neustále prohlašují, že pokud řekne žena NE, myslí tím vlastně ANO.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 28.4.2018, 08:15

Těžko říci, nakolik je toto jejich odvážné tvrzení pravdou nebo pouze zbožným přáním či obhajobou u soudu.

To nebudeme rozebírat. Každopádně se tentokrát zaměříme na NE u mužů. Tam už je to totiž doložitelnější. Pokud muž řekne NE, může to znamenat ANO v následujících případech.

1. Slušné chování

„Miláčku, nezdá se ti, že mám v těch nových kalhotách velký zadek?“

Zde je odpověď zcela jasná. Muž musí říct NE. Nemá jinou možnost. Samozřejmě, že je jasné, že ženě prdel z kalhot doslova a do písmene přetéká, ale to se zmiňovat nesluší. Muž musí říct NE, jinak by nebyl sex, večeře, oběd a nikdo by mu nevypral. Jasný případ, kdy muž řekne NE, ale myslí ANO.

2. Klid v domácnosti

„Miláčku, myslíš taky někdy na jiné ženy?“

Stejně jako u sádelnatého zadku přetékajícím z kalhot, i zde musí říct muž NE, ačkoliv myslí ANO. I ty důvody jsou stejné. Ostatně ono falešné NE je třeba aplikovat i na odvozené dotazy typu: „Líbí se ti sousedka? Myslíš při sexu na jinou?“ a podobně.

3. Balet

Pokud chcete, aby muž šel s vámi na balet, tak jeho automatická odpověď bude NE. Ve skutečnosti ale myslí ANO, protože muži po baletu touží. Tím pádem, milé dámy, nebojte se a berte své partnery na balet. Nenechte se odradit jejich případnou agresí či pláčem, že na balet nechtějí. Ve skutečnosti chtějí. Věřte nám. Po baletu nám můžete napsat do redakce, jak se to vašemu partnerovi líbilo a vybídněte ho, aby nám poslal děkovný dopis.

4. Anální sex

Pokud navrhnete vašemu partnerovi anální sex, tento se pravděpodobně bránit nebude. Jeho odpověď tedy bude ANO. Až ho vybídnete, ať si klekne na všechny čtyři a připevníte si do rozkroku umělý penis, je možné, že obrátí a bude rezolutně prohlašovat, že NE. Nenechte se však nalomit. Co se týče análního sexu, tak muži sice možná říkají NE, ale myslí ANO.

5. Domácí práce

Muži rádi myjí nádobí, perou prádlo, žehlí prádlo nebo například vytírají prach. Akorát to nepřiznají. Pokud muže požádáte, zda by nevypral, pravděpodobně řekne NE. Ne ale proto, že by nechtěl, ale proto, že mu jeho status muže nedovoluje dát veřejně na odiv své libůstky. Pokaždé, když pošlete svého muže žehlit prádlo, tak věřte, že za tím jeho skuhráním a mumláním si pod vousy něco o krávě či šikanování se skrývá nadšený jedinec, který konečně může žít svůj sen.

A TADY se dozvíte, proč si ženy mohou za své znásilnění samy.

Podobné články

Doporučujeme

Další články