fb pixel 5 podivných předmětů, které muži naleznou ve své koupelně, pokud žijí se ženou – G.cz
Vyhledávání

5 podivných předmětů, které muži naleznou ve své koupelně, pokud žijí se ženou

Nezadaný muž má ve své koupelně mýdlo, šampon, kartáček na zuby, zubní pastu, něco na holení, deodorant, nějakou voňavku a v případě, že kráterovost jeho ksichtu dosáhla úrovně Pavla Poulíčka, tak ještě možná něco na uhry. Tím to hasne.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 14.3.2016, 14:50

A co má ve své koupelně zadaný muž, který si k sobě nastěhoval ženu? Děsně moc různých kravin. Běžný muž není s to rozeznat jednotlivé prostředky, které žena používá, aby ošálila přírodu, a proto jsme tu my, abychom vám, tápajícím mužům, přiblížili nějaké ty nejběžnější předměty, na které ve své koupelně narazíte.

1. Micelární voda

Podle Googlu je to utrejch na odlíčení obličeje. Údajně pleť i zklidňuje. Pokud máte pocit, že vaše pleť je neklidná, nebojte se toho a zkroťte tu mršku nějakou tou micelární vodou, která se vám válí v koupelně na pračce nebo v poličce.

Je to čirá tekutina s lehce nasládlou vůní. Není určena k vnitřnímu užití.

2. Čistící pleťová voda

Jednoho by napadlo, že micelární voda musí stačit. Opak je ale pravdou. Čistící pleťová voda (podle příbalového letáku) pomáhá předcházet černým tečkám (to je co zase proboha?) a pupínkům a odstraňuje přebytečný kožní maz, aniž by pleť vysušovala.

Mimo jiné se tedy dozvídáme, že ženy jsou přirozeně celé pokryté kožním mazem, kterého se musí zbavit. Ženy jsou tím pádem nechutné.

3. Femina gel

Určeno pro ženskou intimní hygienu. Zatímco muž si namydlí lofase libovolným sprchovým gelem, ženy musí na svou vaginu používat speciální přípravky, jinak si vaginu podráždí. Ono to je na jednu stranu výhodné i pro muže, protože sdílet domácnost s podrážděnou píčou není nic moc.

Nicméně běžná žena je objektivní chudák. Nejen že je pokrytá od hlavy až k patě přebytečným kožním mazem, takže si ho musí pravidelně odstraňovat, aby nebyla hnusná, ale navíc se svou vaginou musí zacházet maximálně obezřetně a řádně o ni pečovat.

Chudáci ženy ve středověku. Čím pečovaly o své vaginy?

4. Peeling

Wikipedie tvrdí, že peeling je obrušování mrtvých buněk kůže za účelem odstranění odumřelých částí pokožky, a to nejčastěji formou krému, který obsahuje hrubé částečky.

Ono se není ani čemu divit. Když si nanesete na ksicht micelární vodu a potom na sebe hodíte litr pleťové vody, je jasné, že vám pokožka prostě odumře. Z toho důvodu si mrtvou pokožku sedřete peelingem, abyste mohli následně zvesela pokožku znovu zabít další dávkou pleťových a micelárních vod.

Je to začarovaný kruh. Wikipedie se nezmiňuje o peelingu vagíny, ale určitě i na to existuje nějaký femine peeling.

5. Krém proti celulitidě

Celulitida jsou takové ty krátery na zadku a stehnech. Celulitida je hnusná. Těžko říci, jaký je účel krému proti celulitidě, když ženy, které tento krém používají, celulitidu pořád mají, ale ony si to nějak obhájí.

Možná by stačil na celulitidu nějaký pořádný drsný peeling, který by zadek vyhladil. A co micelární voda? Ta není na celulitidu vhodná?

No a další předměty v koupelně už jen jmenovitě: Rtěnky, make up, řasenky, dvoukilová taštička s krámama na úpravu a stříhání nehtů, oleje do vany, oleje do sprchy, krémy na vysušenou pokožku, krémy jen tak pro radost, že jsou to krémy, tampony, odličovací tampony…….

No a co z toho všechno vyplývá?

Očividně je žena omyl přírody, neboť je to osoba pokrytá černými tečkami a pupínky, odkapává z ní přebytečný kožní maz, několikrát denně mění kompletně celou svou kůži (jako had), má celulitidu a svůj genitál si musí mýt pouze a jedině k tomu určeným gelem, jinak se ji zanítí, nebo bůhví co by se vlastně stalo.

No a taky z toho vyplývá, že pokud si k sobě nastěhujete ženu, budete si muset čistit zuby v kuchyni nad dřezem, protože koupelna vám bude zabavena.

A to jste si ji k sobě jenom nastěhovali. TADY se můžete podívat, co se stane, až si ji vezmete.

Podobné články

Doporučujeme

Další články