fb pixel 5 pádných argumentů, proč chodit s holkou ze Sudet – G.cz
Vyhledávání

5 pádných argumentů, proč chodit s holkou ze Sudet

Věštkyně Jolanda vidí do minulosti i budoucnosti. + DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Jiný kraj, jiný mrav. U holek ze Sudet jsou mravy oproti zbytku republiky diametrálně odlišné. Typickým příkladem může být bývalý vztah Erbové s Řepkou; ale výjimka potvrzuje pravidlo, proto bychom měli vyzdvihnout spíše pozitivní vlastnosti žen. Těm, kterým komunisté vydolovali rodnou ves a po válce Češi vyhnali německé příbuzné ze svých domů. Zde je 5 důvodů, proč byste měli chodit s holkou ze Sudet.

Martin Miko
Martin Miko Aktualizováno 25.8.2019, 15:32

1. Důvěrněji zná odsun než zásun

Ženy z pohraničí jsou zvyklé na neustálé přesouvání se z místa na místo. V podstatě od konce druhé světové války šlo o jednu velkou hru typu Škatulata, hejbejte se. Německé ženy byly odsunuty a české a slovenské ženy pro změnu přisunuty. Přisunuté ženy se pak musely stěhovat, v případě, že bydlely v oblasti, pod kterou se nacházelo uhlí, což se stávalo poměrně často.

2. Ochrání vás

Jste-li křehký kavárenský Pražák nebo naivní klučík z Vysočiny, pak se více než doporučuje, abyste si opatřili dívku z pohraničí. Ta se totiž nebojí v noci chodit temnými uličkami a přinejhorším se za vás klidně popere v baru. Třeba když vám bude někdo sahat na zadek. Nezapomeňte, že sudetský holky nedávaj facky, ale pěstí!

3. Na luxus si nepotrpí

Dívky z pohraničí si nepotrpí na drinky s deštníčkem v luxusních barech, ale úplně jim stačí, když na lavičce v parku vytáhnete lahev tuzemáka a petku Coca-Coly. Takto si sudetská žena představuje ideální rande. Chcete-li vypadat zámožně a připraveně, tak s sebou můžete přinést kelímky a v půlce večera vytáhnout hospodské brambůrky, čímž si ji totálně získáte.

4. Umí spoustu hospodských triků

Jestliže máte v kanceláři nebo na koleji dívku ze severu Čech, jistě vás překvapí nejednou dovedností, kterou jiné dívky neumí. Kromě toho, že umí ubalit cigaretu poslepu, dokáže například otevřít lahváče zubama nebo odšpuntovat lahev vína vývrtky. Sudetské dívky běžně nemají problém ani s otáčením pivních podtácků v putyce nebo vypitím piva na ex.

5. Je mnohem odolnější než vy

Vlivem chemiček, hutí a povrchových dolů se lidé na severu Čech a Ostravsku sice dožívají nižšího průměrného věku než jinde v republice, což možná zní děsivě, ale každá mince má dvě strany. Kdyby například bouchla jaderná elektrárna Temelín či Dukovany, tak se to na sudetské ženě podepíše zhruba podobně jako rýmička (na vás).

A zde je 6 zásadních věcí, které vás naučí život v Sudetech.

Podobné články

Doporučujeme

Další články