fb pixel 5 nevýhod smíšeného partnerství – G.cz
Vyhledávání

5 nevýhod smíšeného partnerství

Smíšené partnerství, tedy vztah muže a ženy, je odpradávna zcela přirozený model. Vezmete dva naprosto odlišné druhy lidí, dáte je dohromady a sledujete, jak se snaží naučit spolu žít.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 16.6.2018, 14:51

Samozřejmě, že smíšené partnerství s sebou nese řadu výhod a potěšení. Nicméně tento model není dokonalý. Několik chybiček se na něm najde.

1. Rozdílné životní cíle

Zatímco běžný muž má v životě jasný cíl, tedy osouložit vše, co se hýbe, potažmo nehybnou věc rozpohybovat (a potom ji osouložit), tak primárním cílem ženy je získat všechny kabelky a boty světa.

Tento na první pohled naprosto rozdílný pohled na život lze však lehce skloubit výměnným obchodem. Žena se nechá osouložit a muž jí za to pořídí kabelku. Právě proto smíšená partnerství fungují a jsou tak oblíbená. Každý dostane to, co chce.

2. Koupelna

Nevýhodou pro muže ve smíšeném partnerství může být rovněž skutečnost, že se již nikdy nedostanou do koupelny, neboť tu nonstop okupuje žena. Muži si tak musí čistit zuby nad dřezem anebo močit do kyblíků.

3. Tělesné zvuky

Mluvíme tu převážně o prdění. Je vědecky dokázáno, že lidé nejraději prdí o samotě anebo před jinými lidmi stejného pohlaví. Pakliže jsou vystaveni nutnosti prdnout si před osobou opačného pohlaví, cítí se nesví, stydí se a často propadají depresím. Ve smíšeném partnerství proto oba partnery často bolí břicho.

4. Sex

Ve smíšeném partnerství bývá sex často dílem kompromisů. Ženy jsou citlivější a vyžadují různé doteky, tríčky, něhu, laskání, předehry, líbání, kousání a podobně. To mužům stačí zasunout a občas udělat obličejem „Brrm, brrm, brrm“ mezi kozy.

A to nemluvě o menstruaci. Žena je skoro na celý týden každý měsíc vyřazena z provozu.

5. Cit pro krásu a dekorativní zlepšováky

Mužům je tak nějak ukradený, jestli mají doma na poličce prach anebo vázu. To není totiž vůbec důležité.

Žena oproti tomu dbá, aby byl její domov krásný a příjemný na pohled. Tu koupí sadu porcelánových koťátek, tamhle zase kýčovitou lampu z Ikey nebo nadýchané krajkové polštářky do postele.

Vznikají tak často v domácnosti konflikty, kdy se muž přiotráví z výparů z vonných svíček, které žena rafinovaně rozmístí po bytě, protože to je přeci krásné a navodí to příjemnou atmosféru.

A tady se můžete podívat na deset prapodivných předmětů, které se vám doma najednou zjeví, když si k sobě nastěhujete ženu.

Podobné články

Doporučujeme

Další články