fb pixel 5 nevýhod mnohoženství – G.cz
Vyhledávání

5 nevýhod mnohoženství

Polygamie na první pohled vypadá přitažlivě.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 8.7.2016, 18:58

Přece jenom mít doma několik manželek, které se o muže starají a poskytují mu rozkoš, na tom něco je.

Nicméně není všechno zlato, co se třpytí. Polygamie může přinést více negativ, než pozitiv.

1. Koupelna

Pokud máte více než jednu manželku, tak se rozlučte s koupelnou. Tu už nikdy neuvidíte, protože bude imrvére obsazená. Ženy jsou instinktivně do koupelny přitahovány a podle výzkumů každá žena stráví v koupelně dvě třetiny svého života (zbylou třetinu stráví brekem a stěžováním si, že je tlustá a následnými dietami). Na koupelnu prostě nemáte nárok.

Můžete si ji vyfotit a fotografii si dát na poličku nad lavor, kam si chodíte čistit zuby a kde se koupete.

2. Domácí násilí

Jestliže jste fanoušek domácího násilí a toto je pro vás vlastně jediný koníček, tak v polygamii máte smůlu. Dáte jedné ženě facku a od zbylých žen dostanete nakládačku.

Ostatně, i když domácí násilí odsuzujete, tak jste vydán na milost vrtochům vašich manželek. Když si po sobě neumyjete nádobí, tak se na vás všechny sesypou. Takové přesile se neubráníte.

3. Menstruace

Možná vás napadne, že s větším množstvím manželek odpadá riziko menstruace v tom smyslu, že sex můžete mít, kdykoliv si zamanete, protože vždycky vám zbude nějaká manželka, která zrovna nemenstruuje. To se ale mýlíte.

Pokud ženy žijí ve stádu, tak tíhnou k synchronizaci menstruace. Nejen tedy, že každý měsíc si jeden týden nevrznete, ale máte plnou domácnost podrážděných menstruujících hysterek.

4. Nakupování

Jestliže máte jednu manželku, strávíte nakupováním hadrů, kabelek a bot průměrně deset hodin týdně.

Podle prohlášení zdravotní komise EU je deset hodin týdně pro muže v obchodě s oblečením hraniční hodnota, která by v rámci zachování jeho duševního zdraví neměla být překročena.

Pamatujte na to, že s každou další ženou se délka pobytu v obchodě násobí. Nehledě na utracené peníze.

5. Atmosféra v domácnosti

Jak jistě všichni víte, tak ženy v ženském kolektivu tíhnou k pomlouvání, závidění a vzájemnému napadání. Když necháte několik žen zavřené na jednu hodinu v jedné místnosti, tak už po pěti minutách spolu nebudou mluvit a budou si závidět účesy.

A tak si představte, že přijdete domů z práce, každá žena je v jiné místnosti, je hysterická a donáší na ty ostatní, jaké to jsou krávy a že Vladěna (vaše v pořadí druhá žena) má novou kabelku a proč jí taky nekoupíte novou kabelku. Z toho by jednoho jeblo.

A TADY máte sedm rozdílů mezi manželkou a přítelkyní.

Podobné články

Doporučujeme

Další články