fb pixel 5 návodů, jak zaručeně zničit svému okolí vánoční atmosféru – G.cz
Vyhledávání

5 návodů, jak zaručeně zničit svému okolí vánoční atmosféru

Zdroj: santa je úchyl - film

Vánoce dle obvyklých tradic slaví většinou jen nudní a konzervativní lidé. Zabalit dárky, osmažit kapra, připravit bramborový salát, pustit si koledy, předat si dárky a podívat se na Pelíšky se stalo každoroční rutinou, kterou je zapotřebí občas ojinačit nejapným žertem, který vyvede zbytek rodiny z míry. Zde je 5 tipů, jak vytrollit Vánoce v rodinném kruhu a získat si tak věčnou slávu a uznání u vašich přátel, které těmito historkami zaručeně pobavíte.

Dirk Diggler
Dirk Diggler 21.12.2017, 12:15

1) Zabalte ponožky do krabice od nového iPhone X

K tomuto žertu vám stačí pouze dvě věci, a to ponožky a krabice od nového mobilního telefonu iPhone X. Ten v krámu stojí kolem 30 tisíc, takže ho jen tak někdo někomu nekoupí, každopádně krabici lze sehnat od známých či přátel. Do krabice od smartphonu pak ukryjete jeden pár ponožek. Pak to stačí jen zabalit do vánočního papíru a geniální dárek je na světě. Pro autentičnost vložte do krabice nějaké závaží a ďábelský plán jest dokonán.

2) Řekněte u štědrovečerní večeře, že jste gay

Není vhodnější příležitost než během štědrovečerní večeře říct rodině, že jste gay, i když ve skutečnosti nejste. Pro důvěryhodnost se vyfoťte se svým kamarádem s hřejivým úsměvem na rtech nebo prostě vemte nejakou fotku z párty, dejte tam nějakou šablonu se srdíčkem a nechte ji kolovat u večeře. Matku uvědomte s faktem, že se vnoučat nedočká, a babičku ubezpečte s tím, že AIDS fakt nemáte.

3) Připravte veganskou štědrovečerní večeři

Apelujte na to, že letošní štědrovečerní večeři si berete na starost vy. Pak už jen vytáhněte veganské vánoční recepty s jídly jako hlíva à la ryba, nekapr ovesný, sojový řízek, smažený celer à la kapr, tofu řízek a bramborový salát bez vajec a majolky. Všichni příchozí budou štěstím bez sebe, až zasednou ke slavnostně připravenému stolu, kde je postupně pohostíte neobvyklým menu. V nejhorším případě to rozpláče matku a fotr vám dá pěstí za pokažené Vánoce, v tom nejlepším případě budou rádi za příjemnou změnu.

4) Vyměňte CD s vánočními koledami za metal

Ideální dárek pro babičku, která má doma ve svém bytečku hifi věž z konce 90. let. Kromě dechovek si babička a děda občas rádi o Vánocích pustí nějakou tu pěknou vánoční koledu. Nevinná záměna koled za CD s tvrdší muzikou typu Rage Against the Machine nebo Korn může u vašich prarodičů vyvolat silné emoce.

5) Zabalte pozitivní těhotenský test jako dárek a nadepište ho „pro prarodiče“

Jste-li dívka a je vám například 14 let, tak si obstarejte pozitivní těhotenský test, zabalte ho jako dárek a přidejte k němu cedulku s nápisem „pro babičku a dědu“ a do závorky přidejte jména vašich rodičů. Slovy Oldy Říhy se z rodinné vánoční pohody stane takzvaná „šau“. Jste-li muž, tak se o tento vtípek raději ani nepokoušejte.

A zde je 10 tipů, co dělat o Vánocích, když nemáte nikoho blízkého.

Podobné články

Doporučujeme

Další články