fb pixel 10 tipů, co dělat o Vánocích, když nemáte nikoho blízkého – G.cz
Vyhledávání

10 tipů, co dělat o Vánocích, když nemáte nikoho blízkého

Vánoce jsou hlavně o rodině a blízkých. Jo a taky o dárcích a přeplněných obchodních centrech.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 21.12.2017, 07:25

Lidem, kteří žijí sami a nemají nikoho blízkého, přispěchá o Vánocích na pomoc paní Deprese. Ono je to docela smutné, když nikoho nemáte o Vánocích. Sedíte sami ve svém bytě, sledujete Tři oříšky pro Popelku, usrkáváte svařák a je vám děsně úzko. Nevěšte hlavu. Máme pro vás řešení. Pokud jste na Vánoce sami, můžete jít tomu štěstíčku naproti a udělat následující věci.

1. Pořádně se ožrat.

2. Vytěsnit Vánoce. Prostě dělejte, že žádné Vánoce nejsou, a budete mít klid.

3. Tak už kurva se svým životem něco dělejte. Berte to jako budíček. Wake-up call!!! Pokud nemáte žádné blízké, znamená to, že jste nejspíš děsný kretén. Nebuďte kretén a sežeňte si blízké. Prostě se k lidem začněte chovat hezky a ono to půjde samo.

4. Spáchat sebevraždu. Už to neprotahujte a zabalte to.

5. Převezte Vánoce a slavte Velikonoce. Jděte s pomlázkou do ulic. Malujte kraslice.

6. Najděte si někoho, kdo je taky v prdeli. Určitě existuje nějaká databáze lůzrů, kde se scházejí lidé, kteří nikoho nemají. Tam po vás všichni rádi skočí. Oslavte Vánoce ve společnosti ztroskotanců jako jste vy. Svůj ke svému, vrána k vráně atd...

7. Najděte Boha. V těžkých časech se lidé často obracejí na Boha. To vám pomůže. Bůh vás nasměruje na tu správnou cestu. Boha si předem pečlivě vyberte. Je jich víc, a je tak z čeho vybírat.

8. K někomu se vetřete. Prostě zajděte k někomu domů. Nejlépe k nějaké kompletní rodině s malými dětmi. Potom pocítíte tu pravou vánoční atmosféru.

9. Odjeďte do tropů. To je rovněž možnost. Prostě se sbalte a jeďte někam za teplem. Na pláži ve třiceti stupních s vůní oceánu lehce na nějaké Vánoce zapomenete.

10. Neřešte to. Jsou to jenom Vánoce. Jeden den. Vánoce jsou přeprotěžovány a společnost je manipulována marketingem prodejců. Ale ve skutečnosti je to jenom jeden, a většinou i dost hnusný, obyčejný den.

A tady zase máte 8 věcí, které vám zaručeně zničí Vánoce.

Podobné články

Doporučujeme

Další články