fb pixel 5 možností, co bude teď se Zdeňkem Škromachem – G.cz
Vyhledávání

5 možností, co bude teď se Zdeňkem Škromachem

Zdenda to nakonec nedal. Nakonec svůj post v senátu neobhájil. Je to konec jeho politické kariéry? A jestli ano, co bude dál?

Dominik Landsman
Dominik Landsman 18.10.2016, 12:20

Zdenda zatím mlží a ohledně své budoucnosti mluví v různých zmatených jinotajích typu, že ‚z jednoho kopce spadnul, takže je pro něho výzva vystoupit na nový kopec‘ a podobně.

My jsme se proto rozhodli sestavit menší žebříček těch nejpravděpodobnějších variant toho, na co se Zdeněk Škromach nejspíš vrhne.

1. Prodavač v Mountfieldu – specialista na bazény

Od koho jiného si v oblasti nákupu nového bazénu nechat poradit než od Zdeňka Škromacha, který v bazénu i bydlí? Jak docílit ideální teploty, jak odstranit z bazénu povrchovou mastnotu, jaký typ bazénu zvolit s přihlédnutím svých politických preferencí, jaké víno se nejlépe hodí do bazénu, jaký bazén se hodí nejlépe na váš Facebookový profil a tak dále. Škromach je studnice bazénových mouder. Ten bude pro Mountfield přínosem.

2. Napíše knihu

Jako, to je samozřejmé. Každý politik, který skončí v politice, napíše knihu. Musí. Je na to dokonce zákon. Škromacha proto čeká několik měsíců před psacím strojem, kde bude ťukat slova a věty na papír a na jejichž konci spatří světlo světa přelomová publikace s názvem typu: „Politika a já“ , „Jak to chodí v politice“ nebo „Encyklopedie bazénů“.

Velkolepá publikace, kterou pokřtí sám Miloš Zeman becherovkou a slzami Jiřího Ovčáčka a které se prodá dechberoucích sto osm kusů, se záhy zařadí mezi ležáky Jiřího Paroubka a podobných ošklivých lidí.

3. Kandidatura na prezidenta

I to je možnost. Zdeněk Škromach již s touto myšlenkou koketoval v minulosti. Nyní má dostatek času na její zrealizování.

Samozřejmě je otázka, nakolik by byl úspěšný, když ho v senátních volbách porazí kdejaká Hubáčková, ale tak u nás je možné všechno. Škromach for prezident, vole.

4. Umělecké duo Škromach – Hašek

Je potřeba si připomenout, že i Michal Hašek pravděpodobně dohrál. Maximálně tak bude přicmrndávat jako řadový krajský zastupitel, což je pro Míšu ponižujicí.

Je proto ideální čas, aby Hašek se Škromachem spojili své síly a prorazili jako úderné umělecké duo. Takové pravidelné pořady o zážitkové gastronomii, které spolu předvedli v rámci předvolební kampaně, tam by byla možná cesta.

A nebo se etablovat jako taneční pár. Ruku na srdce, kdo by nechtěl vidět, jak Škromach s Haškem spolu tančí waltz. Nebo polku. Za to by spousta lidí ráda zaplatila.

5. Zemanova podržtaška

Zdeněk Škromach se netají tím, že on je „zemanovec“. Stále k Mílovi vzhlíží a před spaním se modlí k jeho obrázku. Tam by byla možná cesta na nějakou tu menší funkcičku na Hradě. Jako, je tam natřískáno, to zase jo, ale ono by se něco našlo.

Samozřejmě taková ta přímo se nabízející pozice Zemanova patolízala je obsazená. Do hradní stráže se Škromach moc nehodí a na pozici kancléře potřebuje nemít prověrku. Ale tak, Míla pro Zdendu něco najde. Má vůbec Hrad kastelána? No vida. Škromach bude dělat na hradě kastelána. Hotovo. Nakonec to všechno dobře dopadlo.

A když už jsme to nakousli, tak TADY se můžete podívat na 6 možných kandidát na příštího prezidenta.

Podobné články

Doporučujeme

Další články