5 míst, kam by měly mít děti vstup zakázán

Pro někoho radost života, pro jiného malí satanové - kam by nikdo neměl pouštět malé děti?

1. Svatby

rrr haynephotographersblog.com "Táži se vás, pane ženichu, berete si zde přítomnou..." Romantický okamžik spojení dvou lidí, tklivá hudba a do toho se najednou ozve dětský řev. Nejen že ruší při obřadu, vřískání bude i na filmovém záznamu. Ten pak můžete vyhodit, zůstanou vám jen fotky.  

2. Letadla

sdfg viralstories.in Do letadla nastupuje matka s dítětem. "Nesedej si vedle mě, nesedej si vedle mě," modlíte se. A ono ne, kecne si vedle vás. Dítě vás nejdřív poslintá, pak poblinká a nakonec začne řvát tak, že vám ve stísněném prostoru pukne hlava. Výhra není, ani když děcko sedí za vámi, kopání do sedačky a mlácení stolkem vám na klidu nepřidá.  

3. Váš domov

dews live.com Přijde návštěva s děckem. To začne zkoušet, jestli váš gauč funguje jako trampolína, co máte v zásuvkách a jestli mu projde, když vám počůrá předložku v koupelně. A rodiče se tomu smějí - "Vždyť je malej. A roztomilej." Jak se říká, host do domu, hůl do ruky.  

4. Obchody

fdhs minordiversion.com Není nic lepšího, než když dítě dostane hysterický záchvat, protože zrovna chce tyhle bonbóny, tamtu čokoládku nebo tady to autíčko. Vztekle řve, válí se po zemi, po očku sleduje, jestli výstup na rodiče zabral. Když máte rozmazleného smrada, neberte ho tam, kde se dá něco koupit.  

5. Koncerty klasické hudby

dfgag ilcdn.com Někteří rodiče jsou padlí na hlavu. Co bude mít pětileté dítě z půldruhé hodiny trvajícího koncertu Dvořáka nebo Debussyho? Nevyhnutelně se začne nudit a dělat binec, poskakováním na sedačce počínaje, řevem konče. Když chcete mít kulturní smrádě, pouštějte mu klasiku doma, díky.  

Komentáře

Doporučeno pro vás