5 klasických sexuálních problémů a poruch a jak je řešit – G.cz
Vyhledávání

5 klasických sexuálních problémů a poruch a jak je řešit

Může se to stát každému. To si takhle jdete po ulici, hledíte si svého, máte dobrou náladu, kocháte se přírodou, když tu najednou vás překvapí sexuální problém.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 12.8.2017, 07:37

Sexuální problém rozhodně není nic příjemného, nicméně vzpruhou pro vás může být to, že řešit se dá všechno. Prosvištíme si několik klasických sexuální problémů a nadhodíme, jak je řešit.

1. Porucha erekce

To je strašák snad všech mužů. Pokud se vám nepostaví, člověku se hlavou honí otázky, zda jako muž už skončil a není pro něho na zemi místo. Přitom řešení je tak blízko. Není tedy sice pro každého, ale podle některých studií zabere až v padesáti procentech případů.

Jednoduše stačí vyměnit svou starou a omšelou sexuální partnerku za novou, mladou a přitažlivou. Je dokázáno, že v případě změny partnerky za hezčí a mladší porucha erekce zmizela až v polovině případů.

2. Předčasná ejakulace

S tímto strašákem se potýkají hlavně mladí a nezkušení muži. Přílišné natěšení na sex vede k předčasné ejakulaci a tím pádem i k nízké spokojenosti sexuální partnerky.

V těchto případech podle odborníků naopak pomáhá výběr málo atraktivní partnerky. Některé publikace doporučují ženy s knírkem, hrbem nebo křivicí.

Důležité je ale vyvážit poměr atraktivity s vaším vkusem. Prostě žena musí být natolik neatraktivní, abyste se neudělali moc brzo, ale zase ne tak moc, aby se vám nepostavil.

3. Neschopnost dosáhnout orgasmu

Nesmíme zapomínat na ženy. I ty mají své sexuální bolístky. Mimo jiné zde existuje problém jménem „neschopnost dosáhnout orgasmu“. Různé příručky a odborníci tvrdí, že ne každá žena je orgasmu vůbec schopna.

Na druhou stranu je tu tábor odborníků, kteří ženám neschopných dosáhnout orgasmu svorně radí: „Vyhoďte toho lempla, co není schopen vás udělat, a najděte si pořádného nabíječe.“ K tomu už asi není co dodat.

4. Opičák neumí hrát na činely

Opět velmi častý a ožehavý problém. To si takhle oblečete latexový obleček otroka a necháte se partnerkou v obleku spider-mana zavěsit za bradavky na háky ze stropu, a zatímco vás bičuje koženým páskem a říká vám „špíno“, váš liliput v oblečku leprikona zpívá hymnu, tak ten opičák, který má do rytmu mlácení páskem třískat činely o sebe, vůbec nespolupracuje a leze po lustru.

Sexuologové doporučují výměnu opičáka nebo mu zaplatit hodiny hraní na činely.

5. Homosexualita

Jak jistě všichni víme, tak homosexualita je nemoc. Lidstvo to ví již od středověku a od té doby se nic nezměnilo. Moderní medicína si neví s homosexualitou radu a pod vlivem farmaceutické lobby a iluminátů ji vůbec za nemoc nepovažuje.

My však dobře víme, že běžná forma homosexuality se dá léčit heřmánkovým čajem.

Příznaky homosexuality lze rovněž potíral pravidelným křesťanství. Pokud přimějete homosexuála, aby se stal křesťanem a pošlete ho do křesťanského tábora, Bůh ho vyléčí.

A TADY máte osm tipů, jak správně provozovat sex na veřejnosti.

Podobné články

Doporučujeme

Další články
Zavřít reklamu