fb pixel 8 tipů, jak správně provozovat sex na veřejnosti – G.cz
Vyhledávání

8 tipů, jak správně provozovat sex na veřejnosti

Dominik Landsman
Dominik Landsman 5.8.2015, 19:50

Sex na veřejnosti není nic, čeho byste se měli bát. Jen je potřeba pamatovat, že je zde několik nepsaných pravidel, které je třeba dodržovat a ctít, jinak ten požitek nebude stoprocentní.

1. Sex na veřejnosti minimálně ve dvou

To je takový ten úplný základ. Pokud provozujete sex na veřejnosti, ubezpečte se, že nejste sami. Ve dvou se to totiž lépe táhne a u sexu to platí dvojnásob. Pokud provozujete sex na veřejnosti pouze sami se sebou, buďte velmi obezřetní. Jestliže jste navíc muž, co shodou několika nešťastných okolností provozuje sex sám se sebou na veřejnosti hned vedle dětského hřiště plného dětí, budete co nevidět zadržen, veřejně lynčován a vláčen bahnem. Možná si půjdete i sednout do vězení.

2. Soustřeďte se pouze na danou věc

Při sexu na veřejnosti je potřeba počítat s rušivými elementy okolí. Nenechte se rozhodit projíždějícími auty, zástupy čumilů, kteří si vás natáčí na telefon, ani policie, která vás mlátí obušky a ráznými příkazy: „rozejděte se“ nebo „rozpojte se“ se snaží zkazit vám zážitek. Prostě vypněte a bušte do toho, co to dá.

3. Dbejte na čistotu

Pamatujte, že veřejná prostranství bývají často znečištěná. Nic nezkazí zážitek ze sexu na veřejnosti víc, než když dychtivě povalíte ženu na trávu do hovna. Před samotným aktem si místo pořádně projděte, ukliďte a až po tom na to vlítněte. Jakmile vše dokončíte, místo si po sobě ukliďte. Nebuďte prasata.

4. Naučte se říkat NE

Když si to rozdáte na veřejnosti, je zde celkem vysoká pravděpodobnost, že dříve či později k vám přispěchá nadržený divák, který doposud celý váš koitus natáčel, a bude vykazovat známky toho, že by se snad připojil. Tady není prostor pro samaritánství. Rezolutním „NE“ dotyčného odkopněte. Pokud projevíte slabost, na vaší partnerku se sesypou davy nadržených čumilů a vy si tak maximálně můžete odsednout někam na lavičku, kde se dorazíte sám a posléze budete čekat na partnerku, až se na ní všichni vystřídají, abyste mohli zajít na tu romantickou večeři.

5. Nešvarům počasí se přizpůsobte

Nemá cenu to lámat přes koleno a plavat proti proudu. Počasí nijak neovlivníte, proto buďte připraveni. Pokud je vedro k padnutí, dodržujte při aktu pitný režim. Jestliže je zase zima a sníh, hoďte pod sebe deku a teple se oblečte.

6. Žádná improvizace

Sex na veřejnosti svádí k pudovému jednání a to hlavně, pokud jste někde v přírodě. Civilizací otupělé instinkty vyplývají na povrch a zvířecí pudy se probouzejí. Pamatujte, že celý akt musí proběhnout podle předem domluveného scénáře. Když jste si domluvili, že partnerku pověsíte za nohy ze stromu, zatímco vy kolem ní budete nahatí tancovat a mlátit se do genitálií větévkou, je třeba tento scénář dodržet. Jinak hrozí, že dříve či později jeden z vás začne trvat na něčem, co ten druhý nechce.

V žádném případě nepoužívejte jako sexuální pomůcky předměty, které naleznete kolem sebe. Víme, že to k tomu svádí, ale takový mrtvý vrabec zavedený hluboko do partnera, jakmile opadne vášeň a vzrušení, velmi zamrzí.

7. Pamatujte na diváky

Sex na veřejnosti není jako sex někde doma v ložnici. Tam to můžete různě šolichat, flákat to a ulejvat se. Na veřejnosti před zraky diváků si nemůžete dovolit klopýtnout. Tam se od vás čeká stoprocentní výkon plus samozřejmě nějakou tu parádičku navíc speciálně pro diváky. Ano, je pravda, že se musíte od okolí oprostit a soustředit se jenom na tu jednu věc, ale to neznamená, že se na vás nikdo nedívá. Prostě se soustřeďte a dejte do toho všechno. Odměnou vám bude nadšený potlesk a hezké video na internetu, které bude kolovat mezi vašimi přáteli a rodinou jako památka.

8. A ještě jednou diváci

Stoprocentní výkon, akrobatické kousky a několikametrové výstřiky na cíl je to, co diváci očekávají. Pamatujte však, že veškeré úspěchy dokáže zhatit špatný vzhled. Můžete se přetrhnout, ale pokud jste chlupatí i na chodidlech, žádný aplaus nečekejte. Před sexem na veřejnosti se tedy hladce oholte, zajděte si do solárka. Od žen se očekává kompletní depilace, střídmé, leč účelné líčení a několik měsíců před koitem i přísná dieta. Vše musí být perfektní.

Pokud jste hnusní, chlupatí, tlustí lidé s vyrážkami, tak na veřejnosti nesouložte. Zalezte si někam do sklepa, ubezpečte se, že jste zamčení a pak si to tam hezky užijte. Na vás nikdo totiž zvědavý není. Vy ostatní odhoďte stud a hurá do toho.

Pokud to děláte raději někde v soukromí, tak se podívejte SEM a užijte si sex po telefonu či skypu.

Podobné články

Doporučujeme

Další články