fb pixel 5 indicií, podle kterých poznáte, že je načase vašeho partnera vyměnit za nového – G.cz
Vyhledávání

5 indicií, podle kterých poznáte, že je načase vašeho partnera vyměnit za nového

Každý vztah se dříve či později dostane do fáze, kdy ho muži berou jako samozřejmost.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 16.2.2018, 17:00

Zatímco z počátku vztahu se muži můžou většinou přetrhnout, aby udělali dojem, po nějakém čase zleniví a přestanou se snažit. Pak se s tím buď musíte smířit, anebo se poohlédnout někde jinde.

Jak poznáte, že ten zlom nastal právě i ve vašem vztahu?

1. Trenýrková fáze

Jakmile váš partner chodí po bytě jenom v trenýrkách, může to znamenat, že se přestal snažit. Ale taky nemusí. Záleží právě na těch trenýrkách.

Jestliže jsou jeho trenýrky čisté a dostatečně sexy, dá se to ještě pořád brát za to, že se snaží udělat dojem. V případě, že si trenýrky ještě navíc vycpává doma například okurkou nebo polínkem do krbu, můžete být klidná. Pořád se snaží.

Jestliže ale má trenýrky špinavé, flekaté a máte pocit, že je nosí už celý měsíc, máte smůlu. Už vás bere jako samozřejmost.

2. Volnočasové aktivity

Brával vás váš milý do kina, do divadla, na koncerty, na psí zápasy a podobně? To byla paráda, viďte?

Teď vás už nikam nebere? A víte proč? Protože má milenku. Anebo jste ztloustla. Anebo se přestal snažit. Anebo všechno dohromady.

Otázka se nabízí. Proč by měl brát někam on vás? Vezměte ho někam vy. Proč by měl být muž ten aktivní? Normálně ho vykopejte z toho jeho propoceného gauče. Přikažte mu spálit ty umolousaný a nechutný trenýrky a vezměte ho na balet. Bude rád.

3. Sex

Jestliže mu už ani nestojíte za to, aby se oblékl do latexového oblečku koně, najal liliputána, který má oblečenou dětskou plenku a tříská na činely, a nepověsil se za ze stropu za hák jako dřív, tak se ve vašem vztahu přestal snažit.

Pokud ho do sexu dokonce musíte nutit anebo se spokojí se sexem dvakrát týdně ve stejné poloze, je čas ho vyměnit za lepšího.

4. Dárky

Podle dárků poznáte nejlépe, jestli se ten holomek ještě snaží, anebo už na to kašle. Ze začátku vztahu jste jistě dostávala nápadité dárky.

Samozřejmě, že postupem času dojde invence komukoliv. Po dvaceti letech nemůžete čekat nějaký děsný překvápko. Kde taky ty nápady pořád brát, že jo?

Ale jestli vám k narozeninám pošle smsku: „Všechno nejlepší“ a večer se bude slavnostně dívat na fotbal, protože narozeniny máte každý rok, ale fotbal dávaj v televizi jenom jednou za týden, je čas se poohlédnout jinde.

5. Chátrání

Dříve vitální a přiměřeně přitažlivý partner začíná chátrat. Povislá kůže na obličeji doplňuje povislý šourek, který při chůzi pleská o kolena. Tak jako samozřejmě, že vy rovněž nemládnete a s největší pravděpodobností se blížíte pomalu do fáze „stará vražda“, nicméně i chátrat se dá s grácií. Jestliže váš partner tloustne, chátrá a celkově je každým dnem hnusnější, aniž by to nějak aktivně řešil a jen mávnul rukou s tím, že má své jisté, zamyslete se, zda vám tento partner za to stojí.

A tady máte deset tipů, podle kterých poznáte, že váš partner je gay.

Podobné články

Doporučujeme

Další články