fb pixel 5 důvodů, proč se v dnešním světě vyplatí být průměrným tragédem – G.cz
Vyhledávání

5 důvodů, proč se v dnešním světě vyplatí být průměrným tragédem

Jednou si dole, jednou nahoře. + DALŠÍ 1 FOTKA + DALŠÍ 2 FOTKY

Neustále se mluví o tom, jaký tlak je vyvíjen na mladou generaci, že nároky, co na nás ve škole a posléze i v práci kladou, jsou nesnesitelné, že jsme vedeni k tomu být pořád a ve všem nejlepší. My navrhujeme se na to vys*at a být tím, co je nakonec stejně nejvýhodnější - zcela průměrným troubou.

Martin Miko
Martin Miko 31.5.2018, 11:56

1. Jste všem jedno

Nikdo nás neotravuje a máte relativně klidný a spokojený život. Většinou máte práci, ve které nemůžete nic zkazit a jste v podstatě neviditelní. Buď sedíte v kanclu nebo na místě, kde na vás nikdo nemluví a v podstatě nikdo ani neví, co děláte. Máte pár svých kámošů, se kterými zajdete dvakrát týdně na pivo.

2. Nikdo od vás nic neočekává

Nikdo do vás nevkládá přehnané naděje. Máte jednoduchý život, protože vlastně všichni vědí, že jste byl stvořen, abyste se stal součástí systému. Nemáte ambice být šéfem a nikdo vás nepřesvědčuje a nehecuje, abyste mířil výš. Rodiče jsou spokojení, protože máte výuční list nebo maturitu a jistou práci, díky které zaplatíte nájem, jídlo a dovolenou jednou ročně.

3. Holky to dojímá

Zní to divně, ale holky si na vztah radši vyberou průměrného kluka, který na ně bude mít čas, než akčního milionáře, který buď furt pracuje, nebo je pořád na cestách. Tyhle holky navíc žijí v domnění, že průměrný tragéd na lepší holku vlastně nemá, a proto bude věrným a dlouhodobým partnerem. Taková jistota do budoucna.

4. Nikdo vám nezávidí a není důvod vás nenávidět

Když jste ve společnosti podprůměrní (sociálně slabí a nevzdělaní), tak vás ostatní průměrní lidé nenávidí, protože dostáváte vše zadarmo bez práce. Když jste naopak nadpůrměrní ve všech ohledech, tak vám ostatní většinou závidí, a také vás svým způsobem nenávidí. Když ovšem jezdíte v průměrném autě, máte doma průměrnou televizi a vaše žena má průměrné tvary, tak se nad vámi nikdo ani nepozastaví.

5. Založíte rodinu v rozumném věku

Není rozumné si dělat první dítě v 16 letech (jako to vidíme u nepřizpůsobivých), a zároveň taky není rozumné dělat si dítě ve čtyřiceti, ja je tomu v dnešní době čím dál častěji. Průměrný člověk do toho „skočí“ v ten správný čas. Ti, co si udělali dítě později, pak litují, že do toho nešli dřív a ti, co do toho šli moc brzo, to mají naopak.

A zde je 7 krásných hospodských hádek, které oživí váš nudný večer u piva.

Podobné články

Doporučujeme

Další články