5 důvodů, proč se neprovdat za milionáře – G.cz
Vyhledávání

5 důvodů, proč se neprovdat za milionáře

Internetový portál millionairematch.com zkoumal v Silicon Valley preference 524 členů-milionářů své seznamky. A zcela nepřekvapivě...

Eliška Salanderová
Eliška Salanderová 22.3.2014, 13:00
millionaire pic Foto: blogspot.com 82,4 % mužských milionářů touží (bez rozdílu věku) po mladé, atraktivní a hlavně nemajetné partnerce. Naopak je zcela děsí rázné, úspěšné nebo bohaté ženy ve středních letech. Zajímavá je informace, že jen 16,2 % milionářů by trvalo na předsvatební smlouvě. Jak optimistické. Ženy milionářky hledají v 86,7 % muže stejně bohatého či bohatšího a předsvatební smlouvu by chtěly podepsat téměř všechny (92,4 %). Výzkum (byť na tak malém vzorku respondentů) jen potvrdil, že na světě se toho za posledních dva tisíce let zase tolik nezměnilo. Muži chtějí ochraňovat a zabezpečovat a to je vždycky snazší u partnerky, která má mnohem méně prostředků než muž. Zatímco ženy touží být ochraňovány a zabezpečovány, proto hledají naopak partnera s většími prostředky než mají samy (aby ho měly za co obdivovat). Z čehož jasně vyplývá, že úspěšné ženy mají smůlu. Pokud se z nich vlastní pílí staly milionářky, jsou s největší pravděpodobností rozhodné, rázné, bohaté a ve středním věku. Tudíž bez šance najít si partnera. Podle tohoto průzkumu totiž průměrný milionář hledá... Popelku. On vás potřebuje! A vy sníte o princi na bílém koni... Pokud jste ochotná vzdát se svého života, to znamená místo práce nakupovat v luxusních buticích, najímat chůvy zvlášť pro každé dítě, být připravená oslnit a potěšit svého milionáře, kdykoliv si to bude přát bez ohledu na to, jak se zrovna cítíte, máte to mít! Snad víte, co děláte a nebudete mít jako zelená vdova nikdy pocit, že se z dobrého obchodu stal nakonec podvod. Pokud vás ale váš vlastní život i práce baví, máme pro vás pět důvodů, proč byste si milionáře nikdy vzít neměla:  

1. Protože to není miliardář

A nedá pokoj, dokud nebude. Zapomeňte na jakýkoliv společný partnerský život.  

2. Protože trpí falešnou představou vlastní nadřazenosti

Ať už v životě dosáhnete nebo uděláte cokoliv, nikdy to nebude tak dobré jako to, co udělal on. Protože on je milionář. Vyděláváte snad miliony? Ne. Takže je to všechno spíš taková nedůležitá zájmová činnost. Zbytečné. Raději byste měla být stále doma a věnovat se jemu a dětem.  

3. Protože je zvyklý ovládat a manipulovat

A dělá to, i když nemusí. Pomalu ale jistě ve vás vzbudí pocit, že jste úplně nemožná, nikdy jste ničeho nedosáhla a nikdo vás už ani nikdy nezaměstná... Ale jemu to nevadí. On si vás přece nebral kvůli vašim pracovním či organizačním schopnostem. Jemu stačí, že jste hezká a milá. Jeho nejčastější rada: Nepřemýšlej, dělej, co ti říkám! To bys stejně nevymyslela.  

4. Protože kolem sebe potřebuje podřízené

Možná vás bude představovat jako partnerku či manželku, ale ve skutečnosti budete jen podřízená. Budete žít jeho způsobem života, pod jeho velením, v jeho volném čase. Vy ale volno nemáte nikdy. Musíte být stále připravená přijímat rozkazy a naplňovat jeho přání a potřeby.  

5. Protože je zvyklý mít všechno nejlepší

kk Foto: fnbd.com A vy se jednoho dne také dostanete do středních let. Střední věk ho děsí. Vlastně ho už vůbec neobdivujete. Nemá pocit, že po něm toužíte. Dal vám všechno a dostal tak málo. Možná by chtěl další děti, ale vy nevypadáte, že byste ještě nějaké zvládla. On chce ještě žít! S někým jiným. Pokud nemáte podepsanou předsvatební smlouvu a jeho majetek není napsaný na akciovou společnost někde na Offshorských ostrovech, máte vlastně štěstí. Po rozvodu zjistíte, že nejste tak strašná, jak vám celou dobu tvrdil. A konečně začnete dělat věci, které jste dělat nemohla, abyste mu mohla být oporou a broží.
TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články