fb pixel 5 důvodů, proč s vámi neodešla domů, i když jste jí celý večer kupoval pití – G.cz
Vyhledávání

5 důvodů, proč s vámi neodešla domů, i když jste jí celý večer kupoval pití

Lidská kořist z baru vás na poslední chvíli odmítla? Proč to asi udělala?
Zdroj: Profimedia.cz

Pozvání na drink samozřejmě neznamená, že vám dáma automaticky dluží sex. Ale tak nějak to v barech funguje - líbí se vám, oslovíte ji, zatáhnete za ni útratu, sbalíte ji. Někdy ale na poslední bod nedojde. Pokud nejste schopni pochopit, proč, tady je několik možných vysvětlení. Většinou je to kombinace hned několika z nich.

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 10.11.2018, 17:00

1. Přepálil jste to

To poslední kubíčko už jste jí kupovat neměl. To ji dokonale dorazilo, takže je jasné, že cesta taxíkem nepovede k vám do postele, ale k její záchodové míse.

2. Vypadáte jako úchyl

Přiznejme si, že dneska už holky na drinky v baru balí málokdo. V době, kdy se bojí samy i přejít ulici, je moderní dívka extrémně ostražitá, takže vás má spíš na za potenciálního milence za pořádného úchyláka.

3. Byla tam s kámoškama

Mezi holkama fungují jisté nepsané zákony. Odejít dřív s legitimním partnerem je v pořádku, vypadnout s neznámým týpkem nikoliv. Za ty komentáře a odsuzující pohledy nám jeden štrejch prostě nestojí.

4. Má doma škudlila

Pokud se od vás nechala zvát na drinky a na konci večera odcupitala s tím, že má doma chlapa, nekecala. Ten její na ní ale zjevně dost kašle a evidentně ji do společnosti moc nevodí, tak si to na vás trochu vynahradila. Stává se.

5. Prostě se jí nelíbíte

Vaše maminka vám může říkat opak, ale možná nejste sexuálním idolem a snem každé ženy. Některé zkrátka zaujmout nedokážete. Zkuste si to aspoň připustit.

A tady něco pro ženy: 10 zcela pochopitelných důvodů, proč vás nechal.

Podobné články

Doporučujeme

Další články